Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" завершився

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" завершився Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" завершився золотим дощем, на честь усіх вихованців та друзів Палацу дітей та молоді. Одинадцять днів вихованці палацу демонстрували свої вміння, таланти і доброту. Усе задля благородної мети - допомогти учасникам марафону. У день закриття солодощі, подарунки, оплески та позитивні емоції дарували вихованцям центрів «Пагінець» та «Особлива дитина», і чотирьом учасникам марафону.У перший день відкриття марафону рівнянка Вікторія на аукціоні придбала абонемент на усі заходи. Каже і сама родом з палацу, тому з задоволенням долучилася до благодійності, і відвідала чимало концертів, та вистав. Особливо порадував улюблений колектив.

Усі творчі колективи та профільні школи об'єдналися заради однієї мети. Щороку кількість тих кому допомагають у палаці збільшується. Цьогоріч адресну матеріальну підтримку отримають ще кілька палацівців. Дев'ятикласниця Наталія одна з них, її підтримують тому що дівчинка напівсирота. Навчається у духовому оркестрі, та в "Дружбі", та мріє працювати у туристичному бізнесі.

Для дітей з особливими потребами також передбачили підтримку і допомогу. Вони відвідали окремі концерти, які позитивно впливають на дітей. Подарували чимало подарунків, та головне кажуть педагоги - соціальна адаптація.

Результати Марафону організатори підсумують 15 травня, тоді ж оголосять, яку підтримку отримають учасники, соціальні заклади, та інші вихованці.

12 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Благодійний марафон цьогоріч допомагатиме десятьом рівненським дітям

З вірою в майбутнє - задля дітей. Щорічний благодійний марафон знову виходить на старт. Вже 19 років вихованці палацу допомагають своїм друзям, які потребують підтримки. Цьогоріч марафонівцями стали

Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ

Утретє зібрали давніх та нових друзів у рівненському палаці дітей та молоді. День розчулення - свято для наймолодших рівнян та їх батьків.

День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі

Вже другий рік поспіль там влаштовують свято для вихованців палацу та їх батьків "ПДМ з любов'ю". На сцені виступили усі творчі колективи, а наприкінці розіграли романтичну вечерю серед глядачів, в

У Рівному діти збирають кошти на імплантацію серця

Достукатися до сердець рівнян заради спасіння людини вирішили учні першої школи. Вони влаштували благодійний флеш-моб, аби зібрати кошти для операції на серці зовсім незнайомому хлопцю.

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости