Новости Ровно / Общество / У Рівному відкрили алею кованих скульптур
Започаткували алею кованих скульптур неподалік парку "Лебединка". Даринку виготовив" />

У Рівному відкрили алею кованих скульптур

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Проте поки тут лише одна скульптура - янгол Даринка.Виковали її минулоріч під час проведення всеукраїнського фестивалю "Металеве серце".Започаткували алею кованих скульптур неподалік парку "Лебединка". Даринку виготовив рівненський коваль Роман Велігурський. Працював над своїм витвором рік. Важить скульптура 800 кілограмів, а заввишки - 3 метри.
11 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному пропонують покататися на собаках

Незвичний атракціон організували у парку Молоді (Лебединка).

У Рівному готують великий благодійний концерт

Сьогодні у Київському університеті права відбулась чергова прес-конференція координаційного штабу Акції "Серце до Серця" в Рівненській області, на якій розповіли про перебіг акції та про плани на

Рівнян кличуть на суботник - прибрати парк біля ПДМу

Давно не секрет, що у центрі нашого міста є парк не для відпочинку, а для ... сміття. Можна спробувати шукати винних, або ж перекласти відповідальність на когось, але проблему цим не вирішиш!

У "Правому секторі" заявили, що рівненський криміналітет на період револю ...

Лідер «правих» на Рівненщині Роман Коваль розповів, що у «Правого сектора» відбулися переговори із кримінальними авторитетами області. Під час них вдалося домовитися, що на період революції ніхто не

Сьогодні, 12 лютого, - річниця смерті екс-мера Рівного Віктора Чайки

12 лютого 2008 року у 67-річному віці помер колишній міський голова Рівного Віктор Чайка. Керуванню обласним центром він присвятив майже 20 років свого життя.