Новости Ровно / Общество / На Рівненщині пройшла найбільша теренова гра України - "Гурби-Антонівці"

На Рівненщині пройшла найбільша теренова гра України - "Гурби-Антонівці"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
1-4 травня в лісах Рівненщини та Тернопільщини майже чотири сотні української молоді провели найбільшу в Україні військово-патріотичну теренову гру "Гурби-Антонівці – 2014". Цей захід проводить ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" вже 12 рік поспіль.Цього року участь у грі взяли учасники з усіх куточків України. На відкритті теренової гри учасники відвідали музей штабу УПА та меморіальний комплекс вояків УПА. Відвідуючи музей громадський
діяч Тарас Давидюк провів для учасників лекцію про історію бою під Гурбами. Також гравці пом’янули пам'ять бійця "Небесної сотні" Олександра Капіноса у селі Дунаєв, що на Кременеччині. Учасникам, які проявили себе на Євромайдані у Києві було вручено відзнаки МНК "за бойові та екстремальні акції".

Перед присутніми виступив учасник гурб енської битви, голова Рівненського братства вояків УПА імені Романа Шухевича Василь Кирилюк, який розповів про битву, побажав учасникам черпати силу духу з героїчних чинів УПА та закликав продовжувати започатковану справу.

Протягом двох з половиною діб учасники гри шукали прапори суперників, влаштовували засідки та розвідку, «воювали» з противником. Рівненська делегація «воювала» в складі куреню «Вовків». Вони двічі змогли захопити прапор противника та виграла один з великих боїв, завдяки чому і здобули перемогу в змаганнях. Не завадили змаганням ні сильні дощі, ні нічний холод, ні екстремальні бої «лава на лаву». Молодь отримала нові знання, позитивні емоції та змогла пройти унікальний в своєму житті вишкіл.

На завершенні змагань кращі гравці були нагороджені призами та подарунками.

Організатори гри висловлюють подяку управлінню у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації за надану допомогу в проведенні гри.

05 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Біля Гурбенського монастиря на Рівненщині вирубують дерева

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Рівнеради Олександр Лащук, острозький держлісгосп вирішив зустріти учасників теренової гри “Гурби-Антонівці” бочками по випалюванню деревного

Рівненська молодь об'єдналася у "Молодіжний громадський сектор"

27 березня 2014 року у стінах Національного університету водного господарства та природокористування, відбулась перша робоча зустріч “Молодіжного громадського сектору”.

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих

Лідер «Правого Сектору» Рівненщини розповів про гуманітарну допомогу для ві ...

Сьогодні 13 березня керівник «Правого сектора» на Рівненщині Роман Коваль під час прес-конференції розповів детально про те, як планують відправляти автоколону з гуманітарною допомогою українським

Чому у Рівному не буде спортмайданчиків?

Міська влада не змогла використати 250 тис. грн. на побудову спортмайданчиків в обласному центрі. Відповідно, ці кошти повертаються в обласний бюджет.
Популярные новости