Чорнобильська лікарня у Рівному взяла шефство над військовим полігоном

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Днями Рівненський загальновійськовий полігон отримав суттєву благочинну грошову допомогу від Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.Кошти плануються на відновлення об’єктів навчально-матеріальної
бази полігону, закупки акумуляторів та деталей до бойової автомобільної техніки тощо. За словами командування військової частини, допомогу буде направлено для найнеобхіднішого, аби забезпечити якісну та швидку підготовку особового складу Збройних Сил України.

Нагадаємо, що на Рівненському загальновійськовому полігоні нині
триває інтенсивний бойовий вишкіл військовослужбовців, які вже незабаром виконуватимуть завдання щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності держави. Тому, допомога Чорнобильської лікарні стала неоціненною інвестицією в підвищення обороноздатності України та підтвердженням гасла, що «народ і армія – єдині».

- Нам дуже важливо, що лікувальна установа, Рівненський обласний
спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення, подала нам руку допомоги. Ми знаємо, які складні часи зараз переживає українська медицина, і те, що вони підтримали загальновійськовий полігон – це неабиякий героїчний вчинок лікарів, медсестер усіх працівників закладу, - зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом. – Хочу запевнити, що кошти до останньої копійки будуть використані на забезпечення підготовки особового складу Збройних Сил України.

05 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненському полігоні знову стрілятимуть

Увага, на Рівненському полігоні стрілятимуть. Командування загальновійськового полігону попереджає населення та посадових осіб про те, що ця територія є Забороненою зоною.

Військовослужбовці на Рівненщині запрошують членів сімей своїх колег з Крим ...

Військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України, де командиром полковник Олег Безруков, виявили бажання прийняти погостювати родини військових моряків з військових частин

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.

У Рівному військові здадуть кров для поранених на київському майдані

У військових частинах оперативного командування “Північ” Збройних Сил України, які дислокуються у Рівному, прийнято рішення щодо добровільної здачі крові для постраждалих в протистоянні на майдані в

У Рівному відбулися урочистості Збройних Сил України

У Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди святкування 22-ї річниці Збройних Сил України.
Популярные новости