Новости Ровно / Общество / На Рівненщині пройде поетичне Євробачення

На Рівненщині пройде поетичне Євробачення

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині пройде поетичне Євробачення Патріотичною, еротичною та головне - поетичною видалася презентація міжнародного фестивалю поезії "Terra poetica" Аби запросити місцевих творчих людей до участі у Рівне приїхала минулорічна переможниця фесту - Леся Мудрак. Як проходитиме поетичне Євробачення та яке відношення до нього має Рівне?Українка Леся Мудрак відома не лише своєю еротичною поезією і не менш еротичним її виконанням, а й перемогою у минулорічному міжнародному фестивалі поезії "Terra poetica". Саме завдяки їй цього року поети з кількох десятків країн світу приїдуть в Україну, аби презентувати свою творчість. Чекають й охочих з України. Проходитиме фестиваль за принципом Євробачення й поєднає непоєднуване.

Іще одна особливість фестивалю - читання поезії мовою оригіналу та англійський переклад. Це дозволить зробити твори зрозумілішими ширшій аудиторії.

Поети кажуть: Україна за останній час вже стала своєрідним центром світу, проте іноземці досі мало знають про її культуру. Фестиваль - чудова можливість показати їм справжню Україну.

Окрім інших міст, частиною фестивалю стане і Рівненщина. Організатори вже заручилися підтримкою керівництва області, аби поезію почитали і в Острозькому і в Дубенському замку. Чекають поетичний міжнародний десант в Рівному вже у жовтні.

24 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині чекають літературний десант та хочуть власний фестиваль

Такий задум озвучив радник голови Рівненської облдержадміністрації Андрій Пермяков.

23 квітня - літературний десант у Рівному

23 квітня. 19-00. Мала сцена Облмуздрамтеатру.

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих

На Рівненщині триває «Найдовший естафетний марафон читання»

Невмирущий Шевченко може зупинити кровопролиття в Україні. На це сподіваються у Національному університеті «Острозька академія». ДО 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в університеті

На Рівненщині показують фільми про права людей

Про права людей - з екрану. На Рівненщині презентували мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA.
Популярные новости