У Рівному студенти вчились гасити пожежі і надавати першу медичну допомогу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному студенти вчились гасити пожежі і надавати першу медичну допомогу Найкращі знавці безпеки життєдіяльності серед студентів України у Рівному. В нашому місті завершився ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з цієї дисципліни. І якщо теоретична частина пройшла традиційно в аудиторіях, то під час практичної досвідом та знаннями зі студентами поділились медики, рятувальники та даішники.ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "безпека життєдіяльності" у Рівному відбувся вже вдруге. Цього дня на військовому плаці Національного університету водного господарства та природокористування зібрались студенти з усієї України, які готові позмагатись за перше місце.

Як поводитись у надзвичайних ситуаціях у мирний час студентам розповідали та демонстрували медики, працівники державтоінспекції та рятувальники.

Студентка НУВГП Людмила Сульжук вже вдруге взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді. Говорить, практична частина завжди найбільше запам'ятовується.

Медики показали студентам усю апаратуру, яка знаходиться у автомобілі швидкої допомоги. Розказали і про засоби, завдяки яким будь-яка людина без особливих знань зможе допомогти постраждалому.

Цьогоріч за першість змагалися 63 студента з 31 вищого навчального закладу нашої країни. Серед них і Марія Вархоляк з Київського Авіаційного університету. Переконана: знання, які отримала сьогодні необхідні кожній людині.

Завершення практичної частини олімпіади було насправді гарячим. Адже рівненські рятувальники продемонстрували студентам, як швидко і професійно загасити вогнище.

10 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих

Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Врятувати життя та надати першу медичну допомогу навчали нині медики рівненських журналістів. Занепокоєні складною ситуацією в країні та можливістю виникнення бойових дій лікарі вирішили підготувати

Рівненські студенти та викладачі утворили "живе серце"

"Живе серце" - в знак єднання усієї України. Студенти та викладачі Рівненського економіко-технологічного коледжу на Майдані Незалежності утворили фігуру серця аби підтримати наших співвітчизників в

ТОП-10 вимог рівненського студентства до української влади

Тюрми для бандитів! Студентам - волю! Під такими гаслами сьогодні у Рівному відбулась мирна акція студентської солідарності. Рівненська молодь зібралась біля пам'ятника Першої вчительки на підтримку

Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Перша перемога студентського Майдану: Табачник злякався і дозволив студентам мітингувати.
Популярные новости
Loading...