До протирадіаційного сховища у Рівному не пускають?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
До протирадіаційного сховища у Рівному не пускають? Майже половина сховищ цивільного захисту населення у Рівному не готова прийняти людей у разі небезпеки. Про частину нікому дбати, на інші в бюджеті бракує грошей, а є й такі. до котрих просто не пускають господарів. Протирадіаційне сховище, яке на балансі Льонокомбінату, опинилося під землею іншої приватної структури і тепер до нього зась. Чиновники помилку в наділі вже й самі визнали, але суддя чомусь вирішила інакше.Сховатися у разі небезпеки у протирадіаційному сховищі на вулиці Будівельників,6, рівняни не зможуть. Принаймні, доки представники Льонокомбінату, на балансі якого знаходиться об'єкт, не матимуть до нього доступу. Пояснюють: іще у 2011 році міськрада надала цю ділянку в оренду ТОВ "Планета-Друк". Вони ж до сховища через свою прохідну не пускають.

Таке рішення суду змушує балансоутримувача йти на ризик.

Журналістів представники "Планета-Друк" на свою територію пускають без заперечень. Показують опломбований вхід у сховище.

Аби печатка і пропускний пункт на шляху до сховища на Будівельників, 6 зник - працівник Льонокомбінату подали апеляцію до Житомирського апеляційного адміністративного суду. Поки ж приводять у належний стан та вигляд інше сховище, яке знаходиться на балансі підприємства.

09 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Яке ВОНО - рівненське сховище цивільного захисту населення?

Здається, страх перед небезпекою збройного нападу відійшов у рівнян на другий план. Переглянувши у мережі перелік сховищ та укриттів, більшість заспокоїлася. Перевірити готовність таких сховищ до

Двох суперечливих автозаправних станцій у Рівному не буде

Принаймні поки що. Таке рішення наразі ухвалив Рівненський міський суд. Нагадаю, справа про будівництво двох автозаправних станцій у Рівному стала скандальною ще у 2012-му році. Тоді на вулицях

Рівненський льонокомбінат страйкує

Рівненський льонокомбінат страйкує. Сьогодні підприємство зупинило свою роботу на годину. В такий спосіб кілька сотень текстильників долучилися до загальнодержавного попереджувального страйку. Кажуть

Суд задовольнив позов прокуратури щодо скасування рішення Рівнеради про стр ...

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Тетяна Кравчук задовольнила позов прокурора міста Андрія Джуса щодо рішення Рівнеради.

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.
Популярные новости