У Рівному "прийомні діти" Хитрого показали на що здатні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному "прийомні діти" Хитрого показали на що здатні Рівне може стати столицею фотомистецтва. Це вкотре довели учні відомого в країні митця Едуарда Хитрого. У фотоклубі Час відкрилася нова виставка із роботами його вихованців. А вони показали рівнянам, чого можна навчитися лише за два місяці натхненного навчання.Близька 70 робіт нового покоління фотомитців представили на виставці у рівненському фотоклубі Час. ЇЇ натхненник та вчитель авторів Єдуард Хитрий зізнається, із кожним днем охочих осягнути таємниці фотомайстерності стає все більше.

Тому створив для охочих повчитися спеціальну школу, де навчає хитрощів та правил фотографування.

На цій виставці роботи 19 учнів. Фотографи різні за віком та статтю, втім їх об'єднує одне - ставши власником фотоапарату, зрозуміли - час прагнути і досконалості самих знімків.

На виставці представлені роботи, виконані у різних жанрах - портери, пейзажі, репортажі. На них знайомі обличчя, місця та настрій. Усе схоплене новим поколінням фотохудожників, які обіцяють й надалі дивувати рівнян своїми роботами.

08 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Справжні технічні знахідки учні Рівненщини представили на щорічному конкурс ...

Моделі літаків, замків, ракет та механічних приладів презентували школярі Рівненщини. Виставка учнівських виробів під назвою "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" відбулася в обласній бібліотеці.

День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі

Вже другий рік поспіль там влаштовують свято для вихованців палацу та їх батьків "ПДМ з любов'ю". На сцені виступили усі творчі колективи, а наприкінці розіграли романтичну вечерю серед глядачів, в

Що шукатимуть поляки на цвинтарях Рівного?

Померлі поляки - мешканці старого Рівного стали темою дослідження рівненського журналіста та дослідника Чеслава Хитрого. Сьогодні він у краєзнавчому музеї презентував власну книгу- каталог під

Близько 300 рівнян 12 грудня поїхали до Києва на Євромайдан

Запис добровольців і надалі проводять партійці з опозиційних сил. З місцевих партійних штабів кажуть, що охочих менше не стало, у порівнянні з учорашнім днем.

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости