На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».

 Він проходить під патронатом голови облдержадміністрації Василя Берташа. У рамках конкурсу школярі, а також за бажанням і вихованці дитсадків, можуть малювати ілюстрації до 6 свят: Нового Року і Різдва, Великодня, Дня Конституції, Дня Перемоги, Дня Незалежності, а також до 8 березня. Кращі роботи стануть основою для представницьких листівок, які надсилає Василь Берташ. Таким чином про талановитих дітей Рівненщини дізнаються і голови облдержадміністрацій із усієї України, і міністри, і консули. Адже у якості вітання отримають їхні малюнки. Конкурс, перш за все, розрахований на вихованців позашкільних закладів, хоча учасниками можуть бути всі охочі. Адже такі конкурси заохочують дітей та розвивають їхні таланти. Тим часом 2013-ий Президент України оголосив роком саме дитячої творчості.

На сьогодні на конкурс надійшли перші роботи. Найактивніше малювали свято вихованці рівненського підліткового клубу «Юність». Вони надіслали 33 ілюстрації. Найпопулярнішою виявилася новорічно-різдвяна та великодня тема. Також є перші претенденти на перемогу в номінаціях «День Перемоги», «День Незалежності» та «8 березня». Наймолодшим дизайнерам представницьких листівок – 6 років. «Це роботи дітей, які відвідують гурток «Ліра». Їх тут навчають образотворчого мистецтва та паперової пластики, - розповів педагог-організатор підліткового клубу «Юність» Олександр Гомон. – Наші вихованці традиційно малюють листівки до свят. Керівник гуртка Наталія Волосянчук практикує це вже упродовж восьми років. Тож участь у такому конкурсі взяли з задоволенням. Думаю, це ще не всі малюнки, які подадуть наші діти».

Нагадаємо, роботи потрібно надсилати за адресою: м.Рівне, 33028, ас 106. Одна дитина може малювати ілюстрації як до кожного із запропонованих свят, так і до одного з них. Дитячу творчість оцінюватимуть професійні художники та дизайнери. Тим часом на конкурс приймають роботи авторів віком до 12 років. Автори кращих ілюстрацій отримають у подарунок планшети, велосипеди, фотоапарати, телефони та інші призи. Повідомляє Рівненська ОДА.

Источник: takeinfo.net

04 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Визначили кращих волонтерів Рівненщини

Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" вперше провів конкурс на визначення кращого волонтера року на Рівненщині.

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

На проекти громад дадуть гроші

Громади Рівненщини мають можливість втілити проекти завдяки участі у різноманітних конкурсах – загальноукраїнських, обласних, районних, або ж іноземних, аби відновити роботу дитсадка, утеплити

У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можлив ...

Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей

На руинах построят коровники

В селе Башаровка Радивиловского района продолжается строительство комплекса по выращиванию крупного рогатого скота.
Популярные новости