Новости Ровно / Общество / Як рівнянам виміряти рівень здоров'я?

Як рівнянам виміряти рівень здоров'я?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як рівнянам виміряти рівень здоров'я? Сьогодні - Всесвітній день здоров'я. Однак, українцям відзначати особливо нічого. Статистика медиків невтішна: рівень здоров'я наших співвітчизників надзвичайно низький. Вкотре це підтвердило і традиційне безкоштовне медичне обстеження, яке щороку організовують у Рівному. Цього разу скористатися можливістю можна було у Центрі первинної медико-санітарної допомоги "Ювілейний".Рівнянка Лідія, як і чимало інших жителів Рівного, у понеділок вранці вирушила у Центр первинної медико-санітарної допомоги "Ювілейний". Тут з нагоди Всесвітнього дня здоров'я усі охочі могли виміряти тиск, здати аналіз на рівень глюкози у крові, пройти обстеження щитовидної залози та проконсультуватися у вузьких спеціалістів. Лідія каже: хоч має вдома апарат для вимірювання тиску, вирішила проконтролювати себе у медичному закладі.

За словами медиків, нині захворювання значно помолодшали. Все частіше з серцево-судинними проблемами звертаються молоді люді. А при нормальному тиску 120 на 80 все частіше у більшої кількості рівнян фіксують гіпертонію.

Загалом, кажуть медики, попри те, що у світі існує понад півтисячі визначень здоров'я, учені всього світу навчилися його вимірювати. Роблять це за методикою професора Апанасенка за допомогою спеціальної комп'ютерної програми. У неї окрім іншого вносять ріст, масу тіла, динамометрію, життєву ємкість легень людини. За цими показниками визначають у балах рівень здоров'я. Низький рівень здоров'я - це 3 і нижче балів, а високий - понад 16.

За словами медиків, здоров'я людини залежить від кількох основних факторів. Серед них раціональне харчування, рухова активність, психічне здоров'я та сексуальна культура. А от левову частку займає все ж здоровий спосіб життя. Саме цьому у першу чергу й варто вчити з дитинства, переконують медики.

07 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Стреси головний чинник захворювання на туберкульоз, запевнили рівненські ме ...

Туберкульоз - це національне лихо, стверджують фтизіатри напередодні міжнародного дня боротьби з цією хворобою. Лікарі пояснюють це низьким рівнем життя та нестабільною економікою. Тому вкотре

Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто.

У Рівному військові здадуть кров для поранених на київському майдані

У військових частинах оперативного командування “Північ” Збройних Сил України, які дислокуються у Рівному, прийнято рішення щодо добровільної здачі крові для постраждалих в протистоянні на майдані в

Депутатам облради не подобаються навчальні медичні заклади Рівненщини

Недосконала рівненська медицина попала під пильне око депутатів обласної ради. Вони проаналізували видатки обласного бюджету на фінансування обласних закладів охорони здоров'я у 2013 році і дуже

У Рівному працює «гаряча лінія» з питань профілактики грипу та ГРВІ

При управлінні охорони здоров’я РОДА працює «гаряча лінія» з 9.00 до 17.00 ( щоденно, окрім вихідних) з питань профілактики грипу та ГРВІ за участю спеціалістів УОЗ та обласного центру здоров’я.
Популярные новости