Яке ВОНО - рівненське сховище цивільного захисту населення?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Яке ВОНО - рівненське сховище цивільного захисту населення? Здається, страх перед небезпекою збройного нападу відійшов у рівнян на другий план. Переглянувши у мережі перелік сховищ та укриттів, більшість заспокоїлася. Перевірити готовність таких сховищ до прийому тимчасових мешканців, вирішили рятувальники.У студентів Рівненського державного гуманітарного університету звичайна лекція. От тільки читають її рятувальники. Навчальний процес перериває оголошення.

Евакуюють студентів у спеціальне сховище. На варті вже ланка обслуговування. Саме ці хлопці упродовж року вивчають теоретичну частину, а раз у рік на практиці перевіряють, як воно - практично забезпечувати діяльність сховища. Щойно студенти опиняються всередині, двері ретельно зачиняють.

Не лише розмістити, а й організувати життєзабезпечення тих, хто заховався від радіологічної небезпеки, можуть ці хлопці. Наприклад, Андрій Ковальський знає, як забезпечити сховище чистим повітрям.

За умови радіаційного забруднення таке сховище може прихистити на дві доби. Для перебування тут є все - двоповерхові ліжка, лавки, санвузол, протигази, медзасоби. Взагалі в області знаходиться понад півтори тисячі захисних споруд. Щоправда, їх стан далеко не найкращий, кажуть рятувальники. Більше половини з них не готові прийняти людей у випадку небезпеки.

Лише в обласному центрі налічується 94 сховища та 105 протирадіаційних укриттів. Говорити про те, що усі вони можуть прийняти мешканців - не можна. Неготових виконувати свої основні задачі у місті відсотків 40. Деякі навіть затоплені ґрунтовими водами. Усе через відсутність фінансування на їх утримання.


За словами спеціалістів, у випадку небезпеки містяни можуть "укритися" у спорудах подвійного призначення. Нині вони більше відомі, як підземні торгові центри.

04 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині тренувалися рятувати людей під час повені

Зруйновані мости, підтоплені будинки та залиті водою земельні ділянки. Найчастіше саме такі наслідки паводку та повені, які дошкуляють чи не щорічно мешканцям Рівненщини. Як боротися із ними, в

На Рівненщині рятувальники підгодували лебедів

У теплі краї не поспішають, зимують у нас. Вже більше десяти років лебеді - шипуни в холодну пору року оселяються в гирлі річки Устя неподалік сіл Шпанів та Малий Олексин Рівненського району. Окрім

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що

На Антимайдан привезуть рівненських курсантів ДСО

У п’ятницю ввечері до Києва виїдуть курсанти Рівненського вищого професійного училища ДДСО при МВС України. Їх везуть на Антимайдан.

У Рівному продовжать демонтувати незаконні тимчасові споруди

Рішення «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд» ухвалили на своєму засіданні члени Рівненського міськвиконкому. Зараз планують знести ще 6 незаконно