Замість жіночої консультації у Рівному хочуть... художній музей

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Замість жіночої консультації у Рівному хочуть... художній музей Облаштувати обласний художній музей хочуть у Рівному. Кажуть, наше місто - єдиний обласний центр України в якому немає художнього музею. А тому мистецькі надбання нашого краю не зберігаються, а розпорошуються по всьому світу. З пропозицією переобладнати під нього колишню жіночу консультацію на вулиці Драгоманова,9 черговий раз зібралися митці Рівного."Художньому музею бути!" оголосили митці області й зібралися на спеціальне засідання Громадської координаційної ради. Кажуть, рішення створити художній музей прийняв ще виконком обласної ради в 1976 році. Це мав бути цілий комплекс на вулиці Драгоманова, який планували завершити наприкінці 1980 року. Тому то й приглянули для облаштування музею будинок колишньої жіночої консультації на вулиці Драгоманова,9.

Художники наполягають: приміщення на Драгоманова - ідеально підходить для музею. Адже будівля розташована у зручному місці та й взагалі має мистецьку цінність.

Тут можна було б розмістити експонати, які нині перебувають у фондах краєзнавчого музею.

Від ідеї облаштувати музей в цьому приміщенні не в захваті музейники.

Тому варто було б пошукати й інші варіанти. Зокрема, розглянути ділянку поблизу краєзнавчого музею, яка нині перебуває у власності генпрокуратури. Або ж підшукати інше приміщення для апеляційного суду.

За словами архітекторів, реконструкція приміщення на Драгоманова за різними підрахунками обійдеться від 18 до 30 мільйонів гривень. Проте митці стоять на своєму. Тому вже планують провести акцію з вимогою створення у Рівному мистецького музею.

03 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Що вже будують на місці рівненського "Міленіуму"? [ФОТО]

Попри окупацію частини держави, у Рівному на вул. Драгоманова, поряд з облфілармонією, навпроти колишньої жіночої консультації, починають якесь будівництво.

Вже завтра рівненські військові можуть повернути собі будинок, що плануєтьс ...

Завтра, 26 лютого, о 15:00 у Господарському суді Рівненської області розглядатиметься справа щодо будівлі колишнього гарнізонного дитячого садочка у Рівному по вулиці Шевченка, 67А, на частину

Сьогодні пікетуватимуть адміністративний суд, обласну раду та профспілки

Сьогодні безстроковий страйк на Рівненщині продовжуватиметься.

На Рівненщині реставрували давньоруську булаву

Віднині відвідувачі культурно-археологічного центру «Пересопниця», можуть побачити як виглядає автентична княжа булава, що у XII-XIII століттях символізувала владу.

СБУ сдает конфискат в музей

Руководство управления СБУ в Ривненской области 22 ноября передаст областному краеведческому музею иконы, старинные книги на религиозную тематику, старинные монеты разных эпох.
Популярные новости