Рівненська молодь об'єдналася у "Молодіжний громадський сектор"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
27 березня 2014 року у стінах Національного університету водного господарства та природокористування, відбулась перша робоча зустріч “Молодіжного громадського сектору”.Молодіжна громадська організація «Молодь-ДІЄ», члени якої активно долучалися до діяльності Євромайдану Рівного, ініціювали створення комунікаційного середовища, яке має об’єднати активні та дієві молодіжні громадські організації та Студентські ради Рівненщини.

- Я думаю, що таке об’єднання стане платформою для взаємодії між собою різних громадських організацій Рівного та студентських самоврядувань міста. Таким чином учасники зможуть допомагати одне одному, - коментує Марк Оплачко, керівник молодіжного об’єднання Література.RV, учасник зустрічі.

До участі у першому зібранні “Молодіжного громадського сектору” запрошувались всі активні молодіжні громадські організації та представники студентського самоврядування Рівненщини.

- Кожне громадсько-активне середовище має свої ресурси такі, як приміщення, принтер, тренерів, знання, волонтерів. Саме цими ресурсами ми можемо допомагати один одному та реалізовувати спільні ініціативи. Це середовище відкрите та готове до співпраці із молоддю, - зауважив Голова МГО Молодь-ДІЄ, Віталій Примак.

Метою створення “Молодіжного громадського простору є”:

1. Налагодження комунікації між молодіжними структурами Рівного.

2. Обмін досвідом та ідеями.

Дана ініціатива створюється для того, щоб поліпшити комунікацію між громадсько-активними середовищами Рівненщини. “Молодіжний сектор” сприятиме розвитку молодіжного руху на території області, і дуже важливо в цій історії те, що всі активні структури будуть отримувати та зможуть поширювати інформацію про діяльність усіх інших.

29 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих

Правий сектор у Рівному готовий знову співпрацювати з міліцією

На цьому наголосив керівник Правого сектору у Західному регіоні Олександр Музичко під час недільного віче 16 березня.

Коли і кого на Рівненщині почнуть люструвати ?

На Рівненщині почнуть люструвати. Робити це будуть спочатку громадські активісти, а вже потім правоохоронці. Саме таке рішення прийняли сьогодні на засіданні ініціативної групи зі створення

У Рівнераді Запорожець звинуватив Курсика у бездіяльності

Керівник депутатської групи «Рівне Європейське» в міській раді Рівного Юрій Запорожець прокоментував  події останньої сесія, яка відбулась 4 лютого.

Рівненські Євромайданівці написали звернення до опозиції

Активісти рівненського Євромайдану сьогодні, 16 грудня написали звернення керівникам рівненських обласних організацій опозиційних політичних партій "Батьківщина", "Удар" та "Свобода", у якому йшлося
Популярные новости