Дітям героїв Небесної сотні з Рівного подарують по квартирі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Дітям героїв Небесної сотні з Рівного подарують по квартирі Вшанувати пам'ять рівненських героїв Майдану, які загинули за нову Україну, у Рівному вирішили, подбавши про їх дітей. Зокрема, планують придбати помешкання для кожного з них. Договори на дві однокімнатні квартири по 40 квадратів кожна вже підписали сьогодні.Їхні батьки загинули на майдані від кулі снайпера. Та вони не лишилися на самоті зі своєю бідою. Дітям рівненських героїв Небесної сотні вирішили придбати житло. До того ж зробити це за кошти благодійників.

Одна з будівельних організацій, яка нині будує житло у Рівному, вже придбала дві однокімнатні квартири для дітей героїв Майдану. Будинок, де вони розташуються, планують завершити вже до кінця цього року. Сподіваються, що їх приклад наслідуватимуть й інші спонсори.

Договори з будівельною організацією, яка придбала помешкання, підписали старша донька Георгія Арутюняна Анна, яка після загибелі батька опікується трирічною сестричкою Ашхен, та дружина Валерія Опанасюка Вікторія, котра тепер сама виховує чотирьох дітей.

За словами Сергія Рибачка, це лише перший крок у реалізації задуманого. У планах знайти спонсора, який допоможе придбати житло іще трьом дітям Вікторії Опанасюк. Також хочуть знайти спосіб допомогти родини загиблого Олександра Храпаченка.

19 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.

Доньку-сироту рівнянина, який загинув на Майдані, виховуватиме сестра

Прийомна донька героя Небесної сотні рівнянина Георгія Арутюняна не збирається віддавати чужим людям трирічну Ашхен. Про це Анна Адамчук сьогодні заявила офіційно журналістам під час

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

У Рівному дискутують стосовно перейменування вулиць ім'ям героїв Майдану

У соціальній мережі Фейсбук розпочалося жваве обговорення серед рівнян, які хочуть перейменувати одну з вулиць міста на вулицю "Небесної сотні".

Як мистецтво рятує рівненських дітей та їх батьків

Сцена лікує. Це ще раз підтверджують діти з порушеннями опорно-рухового апарату. Вихованці профільного центру навчаються у літературно-мистецькому клубі "Крок". Сьогодні діти влаштували творче свято
Популярные новости