Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ Утретє зібрали давніх та нових друзів у рівненському палаці дітей та молоді. День розчулення - свято для наймолодших рівнян та їх батьків.Понад півсотні малят разом із батьками завітали у Рівненський міський палац дітей та молоді, аби стати частинкою "Дня розчулення". Це традиційне свято у Палаці присвячують наймолодшим - дітлахам від чотирьох до восьми років.

Одна з розваг - прикрасити віртуальний шевченківський садочок квітами. Їх малюки виготовляли разом з батьками на "Казковій поляні".

На святі малюки та їх батьки оцінили перші кроки наймолодших вихованців ПДМу на концерті "Свято милування. Перші кроки", взяли участь у різноманітних забавах та іграх, які організували для них у секціях палацу. Розваги на свій смак знайшли і старші і наймолодші.


Мультики, казки, вистави та чимало ігор - це традиційні для "Дня розчулення" розваги. Та й саме свято стало чудовою традицією Палацу, яку не збираються припиняти.

17 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі

Вже другий рік поспіль там влаштовують свято для вихованців палацу та їх батьків "ПДМ з любов'ю". На сцені виступили усі творчі колективи, а наприкінці розіграли романтичну вечерю серед глядачів, в

Здійснилася мрія маленького рівнянина Романа Крикливого

Ще один учасник проекту Добро на Різдво отримав омріяний подарунок. Нагадаємо, 19 грудня у Рівному розпочалася благодійна акція, яку ініціював рівненський палац дітей та молоді за підтримки

Як мистецтво рятує рівненських дітей та їх батьків

Сцена лікує. Це ще раз підтверджують діти з порушеннями опорно-рухового апарату. Вихованці профільного центру навчаються у літературно-мистецькому клубі "Крок". Сьогодні діти влаштували творче свято

З 10 грудня у Рівному безкоштовно навчатимуть як користуватися "Скайпом" ...

Саме 10 грудня о 14 год. в приміщені Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться урочисте відкриття Центру вільного доступу до Інтернету.

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости