Новости Ровно / Общество / Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу Врятувати життя та надати першу медичну допомогу навчали нині медики рівненських журналістів. Занепокоєні складною ситуацією в країні та можливістю виникнення бойових дій лікарі вирішили підготувати до адекватної реакції людей, котрі здебільшого потрапляють та працюють на передовій.)

Адаптуватися на місці подій на вміти правильно кваліфікувати степінь першочерговості надання медичної допомоги. Такі вимоги до рівненських журналістів сьогодні висунули представники центру медичної допомоги та медицини катастроф разом із працівниками Червоного Хреста. Вони наочно показали медійникам як варто робити штучне дихання, непрямий масаж серця, накладати шини та готувати поранених до транспортування.

Самі організатори кажуть, тільки медійниками справа не закінчиться. Бо, зважаючи на останні події в країні, знань про першу допомогу потребують усі.

Надавати першу медичну допомогу, медики кажуть, готові сьогодні навчити усіх охочих, якщо ті зберуться невеличкими групами та звернуться до медичних установ.

12 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Лікарі-добровольці із Рівненщини вирушили до Києва [ВІДЕО]

Лікарі-добровольці із Рівненщини вирушили до Києва. Більше 20 медичних працівників надаватимуть невідкладну допомогу пораненим, транспортуватимуть їх до столичних лікарень та повертаючись додому

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.

Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.

У Рівному здивовані забороною слова Олімпіада

Наприкінці минулого тижня Перший національний канал, який викупив права на трансляцію Олімпіади в Сочі заборонив усім використовувати не лише відео змагань, але й самі слова Олімпіада, Олімпійські

«Алея побитих журналістів». У Рівному висловлять протест проти жорстокого п ...

Завтра, 5 грудня, о 12:30 на майдані перед Рівненською обласною державною адміністрацією відбудеться «Алея побитих журналістів».
Популярные новости