Новости Ровно / Общество / Рівне готове приймати родини з Криму
)Зокрема готель Мир підготував 4 чотирьохмісних номери, зі сніданками. Прийняти кримчан вирішили і інші. Вже" />

Рівне готове приймати родини з Криму

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівне готове приймати родини з Криму Рівненська міська влада зустрілася з представниками власників готелів міста і обговорили можливості поселення біженців.)

Зокрема готель Мир підготував 4 чотирьохмісних номери, зі сніданками. Прийняти кримчан вирішили і інші. Вже зараз у фонд поселення виділили 15 номерів. Міський голова запевнив, на готельєрів не тиснув, надати номери ті погодились добровільно. Адже вже у середу до обласного центру мала б приїхати перша родина з 10 чоловік, з яких шестеро діти. Їх поселять у Рівному, а літні табори віддадуть військовим.

Допомогти розселити на Рівненщині кримчан, а їх дітей влаштувати у школи попросив голову рівненської облдежадміністрації голова рівненської облради.

Михайло Кириллов повідомив, що вже завтра область має прийняти 20 дітей та 8 жінок з півострова, яких виселили представники самооборони Криму. Крім того ще 265 сімей з Криму потребують допомоги і шукають прихистку на Рівненщині. Їх планують тимчасово розмістити у санаторіях та таборах краю. А тих рівнян, які хочуть допомогти сім'ям виселенців, просять телефонувати до координаційного штабу при Рівненській обласній раді за номером 695 202.

11 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівне та Крим РАЗОМ! Відеозвернення до кримчан від рівненських студентів

Студентська координаційна рада Рівного відзняла відео-звернення до жителів Криму із закликом "Бути разом!". Рівненські студенти сказали, що Крим так як і Рівне - це Україна.

Нагодувати кримських військовослужбовців вирішили рівненські фермери

Рівненські фермери сьогодні зробили свій вклад у підтримку військовослужбовців, частини яких дислокуються в Криму. Перейнявшись голодною блокадою українських солдат та офіцерів рівненські землероби

Військовослужбовці на Рівненщині запрошують членів сімей своїх колег з Крим ...

Військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України, де командиром полковник Олег Безруков, виявили бажання прийняти погостювати родини військових моряків з військових частин

Жителів Севастополя і Криму запрошують "На Великдень до Рівного!"

Таку акцію ініціюють рівняни "щоб показати справжніх, добрих і щирих жителів Рівненщині і незбагненну красу нашого краю".

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості
Популярные новости