Новости Ровно / Общество / У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі

У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному вода невдовзі стане дорожчою вдвічі Здорожчання води майже удвічі неминуче. Постійні депутатські комісії облради підтримали звернення до Нацкомісії з регулювання цін, аби повноваження віддали на місця. Адже нині підприємство Рівнеоблводоканал потопає у борговій ямі, зі збитками у 140 мільйонів гривень. Як керівник шукає шляхи вирішення проблеми.Керівник Рівнеоблводоканалу Андрій Карауш запропонував відмінити пільги споживачам здолбунівського та Гощанського районів. Через забір води підприємством з цих районів там утворилася вирва, тому людям свого часу обіцяли пільги. Нині Нацкомісія, яка регулює тарифи, подібні пільги для таких споживачів не передбачила, тому підприємство зазнає збитків.

Після тривалих суперечок, депутати керівнику відмовили. Коли воду у людей забирали, їм гарантували пільги, адже у колодязях вода зникла. Ідея щодо приєднання Здолбунівводоканалу до Рівного, депутатам теж не сподобалась. Тоді, запевнив керівник, здолбунівчанам потрібно підвищити тарифи на каналізацію у 10 разів. З 66 копійок, до 6 гривень 60 копійок.

Таку пропозицію вирішили не відкидати, але поки що не підтримали. А ось до регулювання тарифів на місцях депутати готові, бо самі зможуть встановити економічно обґрунтовані тарифи.

Окремі депутати та фахівці переконані, економічні показники підприємства варто переглянути, і за можливості вивести з кризи.

05 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному вже невдоволені призначенням нового голови облдержадімінстрації

Призначення нового голови рівненської облдержадміністрації Свободівця Сергія Рибачка не принесло спокою місцевим активістам та майданівцям. Навіть люстарційний комітет сьогодні висловив своє

Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто.

Обласна рада - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщ ...

Швидко і без суперечок засідала сьогодні Рівненська обласна рада. Депутати оголосили: саме вони - єдиний легітимний орган державної влади на території Рівненщини. Не обійшлося і без політичних заяв.

На Рівненщині є джерело, що рятує життя

У селі Теремне Острозького району жила сім’я, всі діти в якій, досягнувши двох років, з незрозумілих причин помирали. Коли в родині народилася третя дитина, хлопчик Демид, батьки шукали способи, як

У Рівному піднімуть одразу 10 прапорів Євросоюзу

Сьогодні, на сесії Рівнеради депутати підтримали рішення встановити у місті прапор Євросоюзу.
Популярные новости