У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можливостями

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей завітали двоє рівнян які потрапили у складні життєві обставини, однак доля їх не зламала, і нині вони ведуть активний спосіб життя в міру своїх можливостей. Як виглядає урок толерантності дивимось далі.Уроки толерантності вже кілька років проводять у ліцеї "Елітар". Цьогоріч на зустріч з ліцеїстами запросили фотохудожника Олександра Майструка та громадську активістку Тамару Войтович. Остання розповіла, вже третій рік проводить подібні уроки і розповідає рівненським школярам про проблеми інвалідів, та знайомить з ними особисто. Каже, підростаюче покоління ставитиметься до людей з особливими потребами так, як ті їх виховають.

Олександр Майструк каже, такі зустрічі руйнують стереотипи сприйняття інвалідів. Адже, раніше вони були замкненими у чотирьох стінах. Однак сьогодні такі люди мають можливості різностороннього розвитку.

Гості розказали школярам свої життєві історії. Діти слухали з захопленням. Нещодавно вихованці влаштовували доброчинну акцію, відвідали немічних людей, які живуть поблизу ліцею, розносили овочі. Діти впевнені слабшим потрібно допомагати і з розумінням ставитись до їхніх проблем.

Після кожного такого уроку толерантності діти стають чуттєвішими, кажуть педагоги.


Источник: rivne1.tv

04 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».

Українці перестають купувати автомобілі

У листопаді показники іще скоротилися - до менш, ніж 15 тис. авто. Це майже на 3% менше, ніж у жовтні, і на 18% менше, ніж рік тому, коли в Україні було продано до 18 тис. автівок.

Чи справді ІТ-бізнес став вигідним із новими податковими змінами?

З 2013 і аж до 2023-го усі, хто працюють у цій сфері мають платити податки в спеціальному режимі: 5% з чистого прибутку, податок на доходи фізосіб у повному розмірі, та ті, хто розробляє програмне

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.

У селі на Рівненщині воюють за частину дороги

Дорога до Європи у селі Біла Криниця рівненського району застопорилася на вулиці Приходька. Тут вже декілька років поспіль, як у старих українських традиціях, сусіди не можуть поділити землю. Родина
Популярные новости