Новости Ровно / Общество / Хто у Рівному перший дізнається про лихо?
Це на об'єкті "Гушань" отримують вказівку з" />

Хто у Рівному перший дізнається про лихо?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Хто у Рівному перший дізнається про лихо? Три кімнати, цілодобове чергування і обладнання якому подекуди більше півстоліття. Все це про об'єкт "Гушань", або центр системи оповіщення при управлінні з надзвичайних ситуацій.Це на об'єкті "Гушань" отримують вказівку з центру. "Корсика" зі столиці дає команду: перевірити систему оповіщення.

Саме а цій кімнаті першими дізнаються про лихо, що вже трапилося, або тільки може трапитись на Рівненщині. На кожен випадок, у сейфі за сімома печатками лежить таємна інструкція, про всякий випадок.

У двох інших кімнатах - обладнання зв'язку. Звідси можуть вимкнути радіо, телеефір, чи зв'язок. Все, аби повідомити населення про можливу стихію.

Найстарішому радіоприймачу в цій кімнаті давно за шістдесят, автоматизованій системі перехоплення радіоефіру, та додзвону - два роки. Зв'язок у цій, таємній, кімнаті буде завжди, навіть після вибуху атомної бомби.

Щонайбільше за 2 хвилини про імовірну біду звідси оповістять цілу Рівненщину. Головне, аби знайшлися люди, які зуміють дати раду півстоліття як працюючому, майже музейному обладнанню.

04 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному швидка не доїхала до хворого через несанкціонованих торговців?

Смерть від людської впертості та байдужості. Саме так мешканці двох будинків поблизу ринку "Північний" у Рівному говорять про нині покійну сусідку. Обурені торгівлею у невстановлених місцях рівняни

Рівненські рятувальники закликають громадян бути обережними у зв’язку з оже ...

Відповідно до прогнозу Українського гідрометеорологічного центру, протягом вихідних на дорогах країни, крім півдня Криму, спостерігатиметься ожеледиця; вночі та вранці – подекуди туман, видимість

Немовляті з Рівненщини зупинили серце на вісім годин

Таїсії Блищик із села Великі Телковичі на Рівненщині зробили операцію на серці того дня, коли народилася, 21 листопада.

З 10 грудня у Рівному безкоштовно навчатимуть як користуватися "Скайпом" ...

Саме 10 грудня о 14 год. в приміщені Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться урочисте відкриття Центру вільного доступу до Інтернету.

На Рівненщині для того щоб утеплити школу чи поремонтувати лікарню – виграй ...

Відновити роботу дитсадка, утеплити школу, замінити систему опалення в лікарні, створити спортивно-оздоровчий центр. Ці та інші проекти ініціативні громади Рівненщини мають можливість втілити завдяки