Доньку-сироту рівнянина, який загинув на Майдані, виховуватиме сестра

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Доньку-сироту рівнянина, який загинув на Майдані, виховуватиме сестра Прийомна донька героя Небесної сотні рівнянина Георгія Арутюняна не збирається віддавати чужим людям трирічну Ашхен. Про це Анна Адамчук сьогодні заявила офіційно журналістам під час прес-конференції. Вона пояснила, що допомагатимуть виховувати дитину і вірменська діаспора та відповідна служба міськвиконкому.Опікунством над трирічною дочкою Ашхен, загиблого на Майдані у Києві Георгія Арутюняна займатиметься його старша дочка. Про це сьогодні офіційно заявила Анна Адамчук. Жінка розповідає, їй часто телефонують і пропонують удочерити Ашхен. Крім того дзвінки часом мають навіть погрозливий тон.

У загиблого героя Небесної сотні залишились ще дві доньки Калапсі та Регіна. Їм по 20 та 22 роки. Старша навчається у Києві, вже закінчує магістратуру. Менша - у Львові і незабаром отримає диплом бакалавра.

На ім'я Ашхен Арутюнян відкрито поточний рахунок в одному з банків України. З нього гроші переводитимуть на депозит, з якого Ашхен зможе самостійно знімати гроші, коли досягне повноліття.

27 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Понад 170 тисяч гривень зібрали рівняни для сімей трьох загиблих на Майдані ...

Ці гроші розподілять поміж рідними Олександра Храпаченка, Валерія Опанасюка та Георгія Арутюняна. Як розповів керівник Правого сектору на Рівненщині Роман Коваль, нині також розглядається питання

У Рівному дітям загиблих на Майдані хочуть виділити житло

Міський голова Рівного Володимир Хомко доручив структурним підрозділам виконавчого комітету Рівненської міської ради вивчити можливість виділення житла для дітей загиблих у Києві рівнян – Валерія

У Рівному дискутують стосовно перейменування вулиць ім'ям героїв Майдану

У соціальній мережі Фейсбук розпочалося жваве обговорення серед рівнян, які хочуть перейменувати одну з вулиць міста на вулицю "Небесної сотні".

Громада Рівного буде ходити на сесії обласної ради + ФОТО

Сьогодні у Рівному триває Народне Віче. На Майдані Незалежності зібралося кілька сотень людей. Сьогодні зібрання проходить не під стінами Рівненської ОДА, а на Майдані, як це було раніше.

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.
Популярные новости