У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному на Моріоні повстали вуличні торговці У Рівному на ринку Моріон справжня революція. Вуличні торговці повстали проти керівництва ринку, звинувачуючи їх у базарній корупції. Люди кажуть, на Моріоні процвітає несправедливість та безлад, а орендна плата взагалі не відповідає умовам праці. Втім вимагають від дирекції ринку люди тільки одне.Та така дорожнеча відлякує не усіх торговців. Керівник ринку каже, охочих продавати крам просто неба більше, аніж місць на дорозі.

Втім частина вуличних торговців з цим погодитися не хоче.

Люди кажуть, інші підприємці платять оренду вдвічі меншу. А дорога обслуговується вкрай погано. Не прибирається та не охороняється, як зазначено в договорі. Керівництво ринку натомість пропонує людям покинути дорогу вулицю і йти торгувати до дешевшого ринку.

Під гарячу руку потрапив і один з активістів ринкового спротиву, який за словами керівництва незаконно торгував на ринку отрутою.

Люди обурюються, втім керівники ринку кажуть - що все має бути згідно з законом. Адже саме на прохання підприємців після закриття на ремонт частини ринку просили міську владу дозволити людям торгувати на вулиці тільки тимчасового.

Керівники ринку здивовані. Кажуть. люди самі підписали по два договори і сплачують такі великі кошти вже не перший рік.

Сьогодні підприємці просять тільки одного - знизити орендну плату до тисячі гривень на місяць. Власники ринку на поступки йти погоджуються, проте кажуть вже наприкінці весни запустять відремонтований ринковий комплекс, і тоді вже питання тимчасової вуличної торгівлі буде недоречним.

26 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".

Маштабний загальноміський страйк планується завтра, 19 лютого, у Рівному

Зокрема, 19 лютого з 7 години ранку активісти планують заблокувати центр міста.

У Рівному здивовані забороною слова Олімпіада

Наприкінці минулого тижня Перший національний канал, який викупив права на трансляцію Олімпіади в Сочі заборонив усім використовувати не лише відео змагань, але й самі слова Олімпіада, Олімпійські

У Рівному швидка не доїхала до хворого через несанкціонованих торговців?

Смерть від людської впертості та байдужості. Саме так мешканці двох будинків поблизу ринку "Північний" у Рівному говорять про нині покійну сусідку. Обурені торгівлею у невстановлених місцях рівняни

У селі на Рівненщині воюють за частину дороги

Дорога до Європи у селі Біла Криниця рівненського району застопорилася на вулиці Приходька. Тут вже декілька років поспіль, як у старих українських традиціях, сусіди не можуть поділити землю. Родина
Популярные новости