Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто. Сьогодні члени постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного на своєму засіданні вирішили таки ввести в обласному центрі протиепідемічні заходи карантинного характеру, аби не допустити поширення епідемії.До рішення ввести у Рівному карантинні заходи члени міської техногенної комісії дійшли не одразу. Медики запевнили, епідемічний рівень у місті перевищує норму на 19 відсотків.

Кажуть, захворювання серед дітей порівняно з минулим тижнем зросло чи не вдвічі. Проте самі освітяни кажуть, хворих в школах не достатньо для введення карантину. Медики ж залишились невблаганними, стверджують ризикувати не варто.

Таку ініціативу члени комісії підтримали. Проте вирішили на довго карантин не затягувати, і в понеділок 3 березня зустрітися знову щоб проаналізувати, чи дав він позитивні наслідки. Якщо кількість хворих піде на спад, вже з 4 березня діти знову підуть до школи.

25 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Мирослав Берташ склав повноваження голови комісії з архітектури

Мирослав Берташ склав повноваження голови постійної комісії Рівнеради з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

Рівненські виші відновили навчання

На Рівненщині відновили роботу майже усі вищі навчальні заклади. Так, з 35 ВНЗ усіх рівнів акредитації відсьогодні розпочали роботу у нормальному режимі - 30. Решта відновлять навчання вже завтра. У

Дві третини хворих на грип та ГРВІ на Рівненщині - діти

За даними Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області, за минулий тиждень на Рівненщині на грип та гострі респіратарно-вірусні інфекції захворіло 6718 осіб.

Чому у Рівному не буде спортмайданчиків?

Міська влада не змогла використати 250 тис. грн. на побудову спортмайданчиків в обласному центрі. Відповідно, ці кошти повертаються в обласний бюджет.

У Рівному продовжать демонтувати незаконні тимчасові споруди

Рішення «Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд» ухвалили на своєму засіданні члени Рівненського міськвиконкому. Зараз планують знести ще 6 незаконно
Популярные новости