Новости Ровно / Общество / Рівненські виші відновили навчання

Рівненські виші відновили навчання

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські виші відновили навчання На Рівненщині відновили роботу майже усі вищі навчальні заклади. Так, з 35 ВНЗ усіх рівнів акредитації відсьогодні розпочали роботу у нормальному режимі - 30. Решта відновлять навчання вже завтра. У рівненському гуманітарному університеті кажуть, що стовідсоткової відвідуваності нині немає. Проте проблеми в цьому не бачать.Після чотириденних незапланованих за навчальним планом канікул у рівненських вишах відновилися заняття. Погризти граніт науки до гуманітарного університету нині прийшло близько 90 відсотків студентів.

Вимушені пропуски у деканатах вирішили не відпрацьовувати.

Самі студенти кажуть, після останніх подій до навчання підходитимуть більш серйозно.

Проректор запевняє, навчання студентів для викладачів пріоритетне, проте позбавляти їх права на висловлення власної думки ніхто не буде.

Самі студенти милості вирішили не чекати. І вже сьогодні найактивніші зібралися на координаційну студентську раду. У ній представники кожного вишу області, так звані координатори.

Саме координаційна рада допомагатиме створенню в Рівному студентського парламенту. Сьогодні ж студенти вимагають проведення люстрації викладачів-хабарників та всіх, хто примушував їх відвідувати провладні мітинги, погрожуючи відрахуванням з вишів.

24 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Депутатам облради не подобаються навчальні медичні заклади Рівненщини

Недосконала рівненська медицина попала під пильне око депутатів обласної ради. Вони проаналізували видатки обласного бюджету на фінансування обласних закладів охорони здоров'я у 2013 році і дуже

У Рівному діти збирають кошти на імплантацію серця

Достукатися до сердець рівнян заради спасіння людини вирішили учні першої школи. Вони влаштували благодійний флеш-моб, аби зібрати кошти для операції на серці зовсім незнайомому хлопцю.

На Антимайдан привезуть рівненських курсантів ДСО

У п’ятницю ввечері до Києва виїдуть курсанти Рівненського вищого професійного училища ДДСО при МВС України. Їх везуть на Антимайдан.

ТОП-10 вимог рівненського студентства до української влади

Тюрми для бандитів! Студентам - волю! Під такими гаслами сьогодні у Рівному відбулась мирна акція студентської солідарності. Рівненська молодь зібралась біля пам'ятника Першої вчительки на підтримку

Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Перша перемога студентського Майдану: Табачник злякався і дозволив студентам мітингувати.
Популярные новости