На Пересопницькій у Рівному ліквідували стихійне сміттєзвалище

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Пересопницькій у Рівному ліквідували стихійне сміттєзвалище 18 лютого силами комунального підприємства КАТП-1728 виконано заходи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на вул. Пересопницька в місті Рівному (поблизу харчівні «Майдан», р-н пивзаводу).На виконання робіт було задіяно 2 одиниці техніки – самоскид ЗІЛ-130 та екскаватор, водії, вантажники та прибиральники.

Дане сміттєзвалище утворилось внаслідок свідомого порушення законів України і Правил благоустрою м. Рівне мешканцями даної вулиці, зокрема громадянином Ярмошевичем І. Н., та громадянами нашого міста, які «сприяли» засміченню нашого міста, кидаючи стаканчики з-під напоїв та упаковки від продуктів харчування посеред вулиці Пересопницька.

Відносно громадянина Ярмошевича інспектором відділу благоустрою житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради складено протокол про адміністративне правопорушення, а адміністративною комісією при виконавчому комітеті Рівненської міської ради винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

З метою недопущення виникнення в майбутньому подібної ситуації проведено роз’яснювальну роботу з жителями прилеглих приватних будинків та працівниками торгових закладів.

КАТП-1728 закликає усіх мешканців та гостей міста дотримуватись культури поведінки в місті Рівне та не створювати собі та іншим громадян незручностей.

Про це повідомляє офіційний сайт міського голови Рівного Володимира Хомка.

19 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Гетьмана Полуботка у Рівному має працювати шлагбаум

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Рівного Володимира Хомка "Про організацію роботи торговельних рядів".

У Рівному мешканці будинку на Соборній сваряться з орендарями ... підвалу

На сесії міської ради у п’ятницю, 14 лютого 2014 року, до міського голови звернулася група мешканців будинку, що знаходиться за адресою вул. Соборна, буд. 57 з приводу, що у підвалі їхнього будинку

"Октант" працюватиме до 4 ранку

Як повідомили в управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконавчого комітету Рівненської міської ради, станом на 12 лютого 2014 року:

Мер Рівного побував на колегії Мінрегіонбуду у Києві

Сьогодні, 26 грудня 2013 року міський голова Рівного Володимир Хомко разом із заступником голови Рівненської ОДА Володимиром Новаком взяли участь в роботі підсумкової колегії Міністерства

Рівненщина – серед лідерів по розрахункам за газ

17 грудня відбулася Всеукраїнська селекторна нарада щодо стабільного функціонування систем життєзабезпечення під головуванням віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.
Популярные новости
Loading...