День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі Вже другий рік поспіль там влаштовують свято для вихованців палацу та їх батьків "ПДМ з любов'ю". На сцені виступили усі творчі колективи, а наприкінці розіграли романтичну вечерю серед глядачів, в одному з ресторанів міста.Вже вкотре рівненський міський палац дітей та молоді радує відвідувачів черговим святом. Кажуть День святого Валентина нині в пошані. Тому вирішили подарувати святковий, романтичний настрій батькам вихованців закладу.

Особливий подарунок гостям підготували старші вихованці палацу. Напередодні вони відвідали майстер-клас вищого професійного училища ресторанного сервісу. Там підлітки навчились випікати печиво. Його реалізували з благодійною метою перед початком свята. А така ярмарка додала особливого романтичного настрою.

У концерті "ПДМ з любов'ю" виступили три сотні вихованців. Глядачам подарували свято маленькі та юні артисти. Вони показали нові творчі роботи. Наприкінці свята розіграли серед глядачів романтичну вечерю в одному з ресторанів міста. Її шляхом жеребкування виграв Роман Корчак. Хлопець каже, Палацівські заходи відвідує частенько.

Свято завершилося, а приємні спогади залишилися в серцях глядачів.

17 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівняни позмагаються за чарівну паличку у День Валентина

14 лютого вже близько, а ви ще не знаєте, що подарувати вашій коханій людині? Ваші почуття настільки сильні, що не достатньо звичайного подарунку, і ви ладні кричати про ваші почуття на весь світ?

Новорічну прем’єру «Ялинки 3» знімали влітку

Режисер Тимур Бекмамбетов вирішив зняти продовження комедії «Ялинки 3» після численних позитивних відгуків глядачів.

У Рівному відбудеться прем’єра документального фільму "Красна Маланка"

У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка".

Як мистецтво рятує рівненських дітей та їх батьків

Сцена лікує. Це ще раз підтверджують діти з порушеннями опорно-рухового апарату. Вихованці профільного центру навчаються у літературно-мистецькому клубі "Крок". Сьогодні діти влаштували творче свято

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости