Новости Ровно / Общество / У Рівному дівчата об'єднуються у "Жіночу сотню"
Новостворена" />

У Рівному дівчата об'єднуються у "Жіночу сотню"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному дівчата об'єднуються у "Жіночу сотню" "Жіноча сотня" у Рівному тільки набирає обертів. Організатори кажуть: поки виокремились деякі напрямки її діяльності, приміром такі, як майстер-класи із самооборони для дівчат, дискусії, лекції, правова допомога.Новостворена рівненська "Жіноча сотня" нині налічує близько 20-ти активісток , всі вони щодня працюють над розвитком своєї ініціативи.У соціальних мережах, ця цифра значно більша - близько сотні рівнянок вже прєднались до групи.

У своїх принципах та діях рівненські амазонки не підтримують жодну політичну партію чи владу. Свої дії вони координують лише з "Правим сектором" і "Народною самообороною".

- Перший збір пройшов, як на мій погляд, досить вдало.Були вирішені перші поточні питання і також були зкоординовані спільні дії,- пояснює організатор Ніна Кшатрій.- Маю надію, що наші ряди будуть тільки зміцнюватись та збільшуватись. І я впевнена, перемога буде саме за нами, тому що ми захищаємо свою сім`ю, своє місто і свій народ!

17 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Наші в Сочі: рівненські фрістайлістки змагатимуться 14 лютого, у День закох ...

За рівнянок Ольгу Полюк та Анастасію Новосад, які виступають за українську збірну на олімпіаді у Сочі, вболіватимемо завтра.

У Рівному замайорів олімпійський прапор

Олімпійський прапор нині замайорів не лише в Сочі, але й у Рівному. У першій дитячо-юнацькій спортивній школі на честь відкриття ХХІІ олімпійських ігор найкращі тренери з фрістайлу підняли прапори -

У Рівному пройшов відкритий дитячий чемпіонат міста з греко-римської бороть ...

Минулого року в якості репетиції нинішніх змагань проводили відкриті змагання ДЮСШ №1. Нині вирішили зробити турнір вже міським.

Як підтримують земляків рівняни, які проживають за кордоном?

Україна ми з тобою! Так підтримують земляків українці, які проживають за кордоном. Вони стурбовані ситуацією, яка склалася у рідній країні, і не можуть стояти осторонь. Українці за кордоном

У Рівному мітингувальники вимагали не допустити силового розгону київського ...

Хвиля пікетів у Рівному продовжується. Майже сотня активістів та прихильників опозиційних політичних сил сьогодні нагадали про себе під стінами Рівненської обласної державної адміністрації. Люди
Популярные новости