Новости Ровно / Общество / Однією з героїнь хіппі-роману Андрія Куркова стала ... рівнянка

Однією з героїнь хіппі-роману Андрія Куркова стала ... рівнянка

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Однією з героїнь хіппі-роману Андрія Куркова стала ... рівнянка На межі реального та вигаданого. Відомий український письменник Андрій Курков презентував у Рівному свій новий хіппі-роман "Львівська гастроль Джиммі Хендрікса". Реальними героями твору стали письменник Юрко Винничук, засновник руху хіппі у Львові Алік Олисевич та... рівнянка Оксана Прохорець!"Рівне - щасливе місто!", - стверджує відомий український письменник Андрій Курков, вражений кількістю книгарень у нашому місті, та й рівненськими читачами загалом. Саме для них 12 лютого Курков і презентував свою останню книгу - "Львівська гастроль Джиммі Хендрікса". Своїй появі хіппі-роман завдячує меру Львова Андрію Садовому, який два роки тому за чашечкою кави запропонував Куркову написати книгу про старе місто Лева. Автор ділиться, як з'явився сюжет для книги.

Серед реальних героїв роману: письменник Юрко Винничук, засновник руху хіппі у Львові Алік Олисевич та навіть рівнянка Оксана Прохорець. У "Львівській гастролі" знайшлося місце і містичним вигадкам, й історії кохання, й яскравому гумору.
До слова, всі книги Андрія Куркова славляться іронічністю. Самого ж письменника не раз називали українським націоналістом, що пише російською. Він називає себе інакше.

Хто ж Андрій Курков насправді можна з'ясувати лише прочитавши його книги. Поціновувачі творчості автора радять в першу чергу взятися за прочитання "Лагідного янгола смерті".

13 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Що шукатимуть поляки на цвинтарях Рівного?

Померлі поляки - мешканці старого Рівного стали темою дослідження рівненського журналіста та дослідника Чеслава Хитрого. Сьогодні він у краєзнавчому музеї презентував власну книгу- каталог під

Рівне приєдналось до Львову у рейтингу кращих європейських міст майбутнього

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13)

Яка доля хлопців з Рівненщини, які зникли на Майдані?

Четверо хлопців з Рівненщини певний час вважалися зниклими на Майдані в столиці. Згодом з`ясувалося, що їх затримала міліція.

Юрій Макаров у Рівному: «У мене була можливість виїхати з України, але тоді ...

Ні в кого не виникне сумніву, що суспільні події знаходять своє відображення в літературі. Чи то таким способом письменник омовлює дійсність і показує переживання своїх сучасників, чи то історія

Суд задовольнив позов прокуратури щодо скасування рішення Рівнеради про стр ...

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Тетяна Кравчук задовольнила позов прокурора міста Андрія Джуса щодо рішення Рівнеради.
Популярные новости