Новости Ровно / Общество / В Олександрії відремонтують 8 будинків сімейного типу

В Олександрії відремонтують 8 будинків сімейного типу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Дитячі будинки сімейного типу у селі Олександрія розпочнуть ремонтувати у наступному році. Наразі завершується процедура виготовлення проектно-кошторисної документації і вже в січні 2022 року може бути оголошений тендер на роботи.


 Про це повідомила заступниця голови адміністрації Людмила Шатковська під час засідання Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання, реалізації права дитини на сімейне виховання та усиновлення.


Нагадаємо, вісім будинків, в яких живуть діти та їхні батьки-вихователі, побудовані у 2006 році. Наразі будівлі потребують капітального ремонту, оновлення покрівлі, систем опалення та водопостачання.


Перший заступник голови Сергій Подолін зауважив, що у питанні створення належних умов для виховання дітей, які проживають у БДСТ, є спільна позиція облдержадміністрації, облради та громади. Так, влітку на сесії обласної ради було виділено 549 тисяч гривень на розроблення ПКД. А вже на найближчій сесії будинки сімейного типу планують передати на баланс Олександрійської громади


«Добре, що є позитивні зрушення у цьому питанні. Батькам дякую за щоденну роботу в цих непростих умовах і наполегливу позицію. Вже у понеділок комісія за результатами розслідування оприлюднить свої висновки», - підсумував секретар комісії Юрій Павленко.


Нагадаємо, метою виїзних комісій є дослідження та обговорення проблемних питань закладів для дітей на основі отриманих скарг.

12 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині змагалися дитячі будинки сімейного типу

Перший спортивний фестиваль дитячих будинків сімейного типу провели у селі Козлин Рівненського району.

Торік на рівненщині всиновили 30 дітей

У минулому році у Рівненській області всиновили 30 дітей.

До кінця року виплатять соціальну допомогу

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків депутати обласної ради підтримали прохання департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та дозволили

Оперативна інформація про підключення опалення в Рівному

Оперативна інформація про опалення житлових будинків та інших закладів Рівного станом на 10 годин 15 хвилин 23 жовтня.

Цьогоріч на Рівненщині всиновили 13 діток

За перше півріччя 2014 року в області всиновили 13 діток. До того ж у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу цьогоріч влаштовано 37 дітей.

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих
Популярные новости