Новости Ровно / Общество / У Рівному стали відомі переможці конкурсу на кращий проект соціального підприємництва

У Рівному стали відомі переможці конкурсу на кращий проект соціального підприємництва

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чотири призери конкурсу представили свої проекти в Центрі розвитку підприємництва Рівненського міського центру зайнятості під час b-social Ukraine Forum - Форуму з соціального підприємництва.

Організаторами заходу виступили Рівненський обласний фонд «Любіть Україну», Центр розвитку підприємництва Рівненського міського центру зайнятості та Рівненська обласна організація Українська Асоціація Маркетингу за сприяння Державної регуляторної служби у Рівненській області, Управління економіки міста, Рівненської федерації малого та середнього бізнесу «Єдність», Brain Basket Foundation. Мета заходу - оприлюднення результатів конкурсу на кращий проект соціального підприємництва Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» та створення платформи для спілкування учасникам руху соціального підприємництва та соціальної відповідальності.

Директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук зазначив: «Рівненська обласна служба зайнятості займає активну позицію щодо підтримки підприємницької ініціативи та формування бізнес - мислення своїх клієнтів і організовує на базі міських та районних центрів зайнятості спеціальні консалтингові центри».

Голова правління Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» Михайло Корилкевич ознайомив усіх з перебігом Всеукраїнського конкурсу на кращий проект соціального підприємництва, який тривав протягом вересня-жовтня 2017 року. Свої ідеї (нові та втілені) запропонували 16 учасників з 10 областей України. «Сьогодні ми визначаємо кращі проекти. І це має запалити ту іскру в голові кожного з нас, яка переросте у величезне полум’я, яке змінить свідомість кожного українця» - сказав він.

Після знайомства з діяльністю фондів «Любіть Україну» та Brain Basket Foundation, чотири учасники презентували кращі проекти, подані на конкурс. А саме Лєране Козакевич з м.Ірпінь Київської області виступила з «Майстер-класом з кримськотатарської кухні». Аліна Козяр з с.Мирогоща Рівненської області розповіла про «Відкриття ательє з пошиття штор, одягу, постільної білизни». Антоніна Нелень з с.Червона Слобода Черкаської області презентувала «Громадську пральню «ЧистЮлька». А переможцем став Юрій Устимчук (м.Остріг, Рівненська обл.) з проектом «Вільний простір «Оперативка».

Наприкінці Форуму відбулася дискусія щодо проблем та можливостей соціального підприємництва, під час якої учасники події мали змогу поспілкуватися щодо методів вимірювання соціального впливу проектів соціального підприємництва, залучення інвестицій, пошуку шляхів до самоокупності соціальних проектів, співпраці з громадами тощо.

Довідково: У серпні 2017 року в Рівненському міському центрі зайнятості створено Центр розвитку підприємництва. Він функціонує з метою сприяння створенню робочих місць, підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу, стимулювання підприємницької ініціативи безробітних, тимчасово економічно неактивних та зайнятих громадян, а також стимулювання підприємницького мислення у населення.

За сприянням фахівців Рівненського міського центру зайнятості в поточному році 34 колишні безробітні, отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, відкрили власну справу.

На сторінці Facebооk фахівцями Рівненського міського центру зайнятості створена група “Центр розвитку підприємництва”, до якої долучені соціальні партнери служби зайнятості. Це дає можливість скоординовувати спільні дії щодо діяльності центру, оприлюднювати дані роботи центру, анонсувати проведення заходів, обговорювати нагальні питання та проблеми, обмінюватися відповідною інформацією.

На сьогодні служба зайнятості взяла на себе функцію модератора, комунікатора в сфері підтримки та розвитку підприємництва. Служба зайнятості зацікавлена, аби малий і середній бізнес розвивався і створював робочі місця.
29 ноября 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

За сприянням центрів зайнятості Рівненщини у січні 2017 року працевлаштован ...

За січень 2017 року послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 17,2 тис. безробітних громадян.

ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен

Громадська організація «Рівненська федерація малого і середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні запрошує усіх бажаючих жінок взяти участь у серії

На Рівненщині працевлаштовують переселенців з АРК та сходу України

Станом на 6 жовтня 2014 року у центри зайнятості Рівненської області за сприянням у працевлаштуванні звернулися 307 громадян України, які прибули з тимчасово окупованих територій та місць проведення

Діалог між владою та бізнесом налагоджується

Днями, в рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», в приміщенні Центру сприяння бізнесу, відбулася спільна нарада представників бізнесу

Бізнес для рівняну Польщі: чтого очікувати?

У Рівному, центр сприяння бізнесу на численні прохання рівненських підприємців проводитиме семінар на тему «Особливості започаткування та ведення бізнесу в Польщі».