Новости Ровно / Общество / У Рівному поминали визволителів і нинішніх героїв, які віддали життя за незалежність України

У Рівному поминали визволителів і нинішніх героїв, які віддали життя за незалежність України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Над військовим меморіалом кладовища «Дубенське» у передобідню пору знову линула тужлива мелодія пісні «Пливе кача». Сьогодні тут, відзначаючи 73-ю річницю визволення України від фашистських загарбників, громадськість Рівного віддала данину пам’яті тим, хто поклав голови за батьківщину в роки Другої світової війни, і нинішнім героям, які загинули, відстоюючи незалежність нашої держави у двобої з російським агресором.
У Рівному поминали визволителів і нинішніх героїв, які віддали життя за незалежність України
Цього ж дня мешканці Дубровиці в останню дорогу провели свого 23-річного земляка, солдата 80-ї аеромобільної бригади Ігоря Колесника, який трагічно загинув під час служби на спостережному посту села Богданівка Донецької області.
Мир і незалежність завжди даються великою ціною. На цьому, виступаючи на мітингу-реквіємі, наголосив колишній партизан, який під час Другої світової з боями дійшов до Берліна, Володимир Легкий. Ветеран пригадав не лише жахіття війни, криваві бої, а й ту, закарбовану у його пам’яті на все життя картину, з якою неймовірною радістю зустрічали своїх визволителів у 1945 році жителі Праги.
– Під час визволення України від гітлерівців загинуло понад три мільйони військових, – зауважив керуючий справами виконкому Рівненської міськради Петро Середюк. – Це населення приблизно дванадцяти таких міст, як Рівне. Загалом за роки Другої світової Україна на вівтар перемоги поклала життя понад 8,5 мільйонів життів своїх синів і дочок. Але боротьба за незалежність держави на цьому не скінчилася. Нині наші хлопці показують приклад героїзму, який вони перейняли від своїх батьків і дідів у боротьбі з підступним ворогом на сході України. А це додає віри в те, що перемога буде за нами.

Під час урочистостей з нагоди визволення України заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко, керуючий справами виконкому Рівненської міськради Петро Середюк та голова Рівненської міської ради ветеранів України Іван Боровик вручили рівненським ветеранам ювілейні медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників», грамоти та подяки за активну громадянську позицію.
Традиційно керівники міста та області, представники громадськості і військослужбовці поклали вінки та квіти до могил на алеї героїв військового меморіалу кладовища «Дубенське».
Василь ГЕРУС
29 октября 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відбувся мітинг з нагоди 71-ї річниці визволення України від фаши ...

Імлистий ранок. На меморіалі кладовища «Дубенське» зібралися військові ветерани, рівняни старших поколінь, для кого слово «визволення» – одне із найважливіших і найдорожчих слів. І тут же наші

Сьогодні Рівне відзначає 71-у річницю свого визволення

З цієї нагоди на Дубенському військовому меморіалі відбувся мітинг-реквієм.

Боєприпаси часів Другої Світової війни знову нагадують про себе на Рівненщи ...

За один день піротехніки області виїжджали тричі для знешкодження небезпечних знахідок у Радивилівському районі.

Сьогодні о 9:00 відбулося вшанування пам’яті жертв війни в Україні

У неділю, 22 червня у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни о 9:00 годині ранку на „Алеї героїв” військового меморіального кладовища „Дубенське” відбудеться вшанування пам’яті загиблих у ІІ

У Рівному президентський оркестр подарував військовим свято

Подарунком з нагоди відзначення 22 річниці Збройних Сил України для військовослужбовців Рівненського гарнізону став виступ Національного президентського оркестру. На запрошення тимчасово виконуючого
Популярные новости