Новости Ровно / Общество / Сьогодні ліквідатори воюють не з радіацією, а з хворобами і державою

Сьогодні ліквідатори воюють не з радіацією, а з хворобами і державою

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
31-а чорнобильська весна. За цей час з рівнян-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС залишилось у живих менше половини.

А ті, хто живуть, гуртуються, щоб відстоювати свої права перед державою. яка поступово урізає чорнобильцям їхні пільги і виплати. Про це з болем сказав біля пам’ятного знака Жертвам Чорнобильської катастрофи голова Рівненського об'єднання "Союз Чорнобиль Україна" Георгій Хиля. Він і десятки його побратимів прийшли вчора, в день аварії на ЧАЕС, до місця своєї постійної зустрічі на розі вулиць Мазепи і Петлюри, щоб пом’янути загиблих і померлих і потурбуватися про живих.
Чорнобильці і представники рівненської громади гуртом помолилися за тих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, яких вже немає в живих. Молебень відслужив отець Сергій – секретар Рівненської єпархії УПЦ КП у співслужінні з духовенством Свято-Покровського і Свято-Воскресенського соборів. І після короткого мітингу-реквієму представники влади і громади Рівного поклали до пам’ятного знака квіти.
Доречі, ракові пухлини з кожним роком все частіше проявляються у людей різного віку. Щоб запобігти прояву небажаного захворювання потрібно подбати і купити Онкопротектори, які допоможуть запобігти появі злоякісних пухлин на сайті.
Наша довідка: У Рівному сьогодні є 5380 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З них:
ліквідатори 1 категорії – 688 осіб;
2 категорії – 547 осіб;
3 категорії – 1347 осіб;
4 категорії – 56 осіб;
категорія Г – 19 осіб (особи, які працювали за межами зони відчуження);

дітей –2563, з них дітей інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС-21;
дружини (чоловіки) померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, – 161 особа.

За кошти міського бюджету, передбачені на виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота», затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 20.08.2015 № 5658 постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи надано матеріальну допомогу на суму 39300 грн. Допомогу отримають 143 особи з числа постраждалих.
26 апреля 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Платники земельного податку Рівного за 2015 рік сплатили до бюджету майже 6 ...

Плата за землю - це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

У Рівному вшанували пам’ять жертв Чорнобилю

26 квітня назавжди залишиться чорним днем і для України, і для всього світу: сьогодні виповнилося 29 років від дня Чорнобильської катастрофи.

Ті, хто боронить Україну, нехай на прикладі чорнобильців побачать, якою буд ...

Сьогодні біля пам’ятного знака чорнобильцям у Рівному був мітинг. Нагода: 28 років тому розірваний жахливим вибухом енергоблок, що ще пашів у небо смертельними радіоактивними плювками, накрили

У Рівному вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

28 років минуло з часу катастрофи на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. У Рівному мітинг-реквієм до роковин трагедії зібрав біля пам'ятного знаку тих, хто на власні очі

У Рівному провели мітинг-реквієм з нагоди 26-ї річниці аварії на ЧАЕС [ФОТО ...

Перші особи області, іноземні гості та ліквідатори аварії на ЧАЕС зібралися у Рівному біля пам’ятника Жертвам Чорнобильської трагедії, аби вшанувати всіх тих, хто першим вступив у боротьбу з
Популярные новости