Новости Ровно / Общество / Чи не пора поміняти живу ялинку на штучну?

Чи не пора поміняти живу ялинку на штучну?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про це запитали міського голову Рівного представники Парламенту дітей міста. Вони переконані, що штучна ялинка – більш сучасна і приваблива.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

– Король Норвегії завжди надсилає королеві Англії живу ялинку. В Нью-Йорку ставлять живу ялинку. І те, що ми встановлюємо живу ялинку, ніякої шкоди природі не завдає. Ми обираємо таку, котру через її вік уже наступного року зріжуть на дошки. Хіба обов’язково, щоб ялинка була симетрична? Вона повинна приносити радість і дарувати святковий настрій рівнянам.
31 декабря 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова Рівного судитиметься з підприємцем через наклеп

Міський голова Рівного Володимир Хомко готує позов до суду щодо відшкодування йому моральної шкоди, яку завдав своїм наклепом підприємець Костянтин Лишенюк.

Міський голова зустрівся з молодіжним парламентом ПДМу

23 грудня відбулася вже традиційна зустріч міського голови Рівного з молодіжним парламентом Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

У Рівному відкриють головну ялинку міста

Сьогодні о 17 годині у День Святого Миколая на головному майдані міста відбудеться офіційне відкриття головної ялинки Рівного за участю міського голови Володимира Хомка.

Новорічну ялинку в Рівному прикрасить двометровий Янгол Миру

Новорічну композицію з п’яти ялинових янголів доповнить унікальний Янгол Миру. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міський голова Володимир Хомко.

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.
Популярные новости