Новости Ровно / Общество / Працівники Головного управління фіскальної служби Рівненщини привітали малечу із Миколаєм

Працівники Головного управління фіскальної служби Рівненщини привітали малечу із Миколаєм

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Податківці Рівненщини посланцями від Миколая для вихованців Клеванської школи-інтернату для дітей з вадами зору.

Дітей та вихователів дитячого закладу привітав начальник Головного управління ДФС у Рівненської області Дмитро Зайцев. «День Святого Миколая дає нам можливість побути чарівниками для дітей. Він сповнений очікуванням чудес і радощів від здійснення бажань. Тому ми зобов’язані подарувати святковий настрій дітям, особливо тим, на долю яких випали великі труднощі й випробування, адже чужих дітей не буває», – відмітив посадовець.

Під час візиту Голова Ради Рівненської обласної організації Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби області, Тетяна Подсада зауважила, що податківці впродовж 20 років опікуються дітьми з. Клеванської школи-інтернату для дітей з вадами зору, а також іншими інтернатними закладами області. Вона щиро побажала дітям бути завжди здоровими, щасливими та життєрадісними, а також мати у своєму серці віру в Бога.

Під час візиту податківці подарували вихованцям школи солодощі та найбільшим сюрпризом для дітей була можливість відвідати парк атракціонів у Рівному «Мультипарк». Катання на роликах, рухливі ігри разом з Дідом Морозом та Снігуронькою запам‘ятається діткам надовго.
21 декабря 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Податківці, митники та платники податків спільно вирішуватимуть конфліктні ...

Представники бізнесу та держструктур, що адмініструють та контролюють сплату податків та мита, домовилися про спільну взаємодію і «правила гри» на теренах області. Керівники Головного управління

Рівненські правоохоронці допомагають дітям-сиротам у зоні АТО

Напередодні новорічних свят правоохоронці зведеного загону УМВС України в Рівненській області привітали 36 дітей Миронівської школи – інтернат, що у Дебальцеве.

У готовності інтернатних закладів Рівненщини переконався заступник голови О ...

Напередодні нового навчального року інтернатні заклади області відвідав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук аби переконатись у створенні належних умов для вихованців.

Податківці вітатимуть жителів Рівненщини українськими прапорами

Напередодні Дня Державного Прапора України податківці Рівненщини вітатимуть платників податків жовто-блакитними прапорцями. Цей символ української державності 22 серпня одержать усі відвідувачі

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область
Популярные новости