Новости Ровно / Общество / Два медичні заклади Рівного отримали нові апарати УЗД

Два медичні заклади Рівного отримали нові апарати УЗД

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Новим сучасним обладнанням відтепер можуть похвалитися міський пологовий будинок та Рівненська міська дитяча лікарня. В ці заклади за кошти міського бюджету придбали нові сучасні апарати ультразвукового дослідження.

Новому апарату, за допомогою якого здійснюватимуть ультразвукову діагностику, не може натішитися головний лікар Рівненського міського пологового будинку Сергій Сулімовський:

– УЗД – апарату, який у нас був до цього, вже двадцять років. Такі вже й не ремонтують. А новий, оснащений функціями 3D і 4D – зображення, дозволить діагностувати різні вади та порушення у розвитку дитини на ранніх термінах вагітності. Наприклад, важку ваду серця можна буде побачити вже на 20-у тижні. Завдяки ранній діагностиці у дитини буде більший шанс на життя».

Лікар каже, що така техніка у Рівному є тільки у приватних клініках, де обстеження коштує дорого. А в пологовому рівнянки зможуть проходити обстеження абсолютно безкоштовно.
Два медичні заклади Рівного отримали нові апарати УЗД
Апарат придбали за кошти міського бюджету. Для цього виділили мільйон гривень. Купували його через систему «Прозоро», провели тендер. Це дозволило зекономити біля 100 тисяч, за які купили 5 відсмоктувачів в операційну.

А ось у дитячій міській лікарні сучасний апарат УЗД придбали за 685 тисяч гривень. Відтепер, за словами головного лікаря закладу Миколи Надейка, тут зможуть проводити всі обстеження УЗД у дітей, крім серцево-судинної системи, бо це потребує окремого датчика для апарата. Почувши про це, міський голова Рівного Володимир Хомко пообіцяв, що на найближчій сесії розглянуть питання придбання необхідного датчика.

– Не було б децентралізації, то всього цього не було б. Ми навіть і не мріяли про це два-три роки тому. В найближчі роки постараємось доукомплектувати мед заклади всім необхідним обладнанням, щоб рівняни мали діагностику, як у цивілізованому світі, – наголосив Володимир Хомко.

Він також зазначив, що все медобладнання місто купує для своїх мешканців. А якщо жителі з сусідніх сіл та селищ хочуть ним скористатися, то хай об’єднуються з Рівним в одну територіальну громаду, тоді в них з’явиться на це право.
Ніла ВОВЧИК
16 октября 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова Рівного Володимир Хомко провідав у лікарні рівненського кібо ...

У рідних стінах, навіть якщо це стіни лікарні рідного міста, все ж набагато краще. ніж було в Дніпропетровській лікарні та в інституті Мечникова, — так сказав про свої перші відчуття у міській

Кожна п’ята дитина помирає від вроджених вад розвитку

Про те, як цьому запобігти, говорили цього тижня в Рівному на регіональному науково-практичному семінарі «Сучасні аспекти пренатальної діагностики».

У Рівному з’явиться 10 польських тролейбусів

Місту обійдуться вони у мільйон гривень.

Мер Рівного пообіцяв купити на 40 тисяч ліжок, на яких ніколи не лежатиме

Три місяці ремонту, 200 тисяч гривень та 40-ліжко- місць. Така статистика сьогоднішнього відкриття відділення денного стаціонару у Рівненському пологовому будинку. На нього чекали як на дитину -