Новости Ровно / Общество / У Рівному відкрили філіал державного Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України

У Рівному відкрили філіал державного Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Він працюватиме на базі обласного лікувально-діагностичного центру, на п’ятому поверсі. Хворих із вродженими і набутими серцевими хворобами обстежать на новітньому обладнанні та проконсультують висококваліфіковані фахівці, які пройшли тривале навчання в столиці. В подальшому у філії планується відкриття хірургічного відділення.

Рівненська філія – третя в Україні, сказав під час відкриття філії в Рівному директор Інституту серця Борис Тодуров. Аналогічні вже працюють у Житомирі та Чернігові.
24 июля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному визначать Учителя року – 2015

5 лютого 2015 року, 11 год. в актовій залі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м.Рівне, вул. Чорновола, 74) відбудеться відкриття обласного етапу Всеукраїнського

У Рівному військовослужбовці розпочинають курс перекваліфікації завдяки ОБС ...

У Рівному за фінансування ОБСЄ відбудеться курс перепідготовки 35 військовослужбовців, міліціонерів, працівників держслужби з надзвичайних ситуацій за спеціалізованою програмою “Комп’ютерна графіка

Триває благоустрій вулиці 16 липня

У Рівному завершилися роботи з вимощування тротуару бруківкою на вулиці 16 липня зі сторони Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

У Рівному відкрили сезон на дитячій залізниці

11 травня у Рівному відбулося заплановане відкриття сезону на Рівненській дитячій залізниці.

У Рівному працює «гаряча лінія» з питань профілактики грипу та ГРВІ

При управлінні охорони здоров’я РОДА працює «гаряча лінія» з 9.00 до 17.00 ( щоденно, окрім вихідних) з питань профілактики грипу та ГРВІ за участю спеціалістів УОЗ та обласного центру здоров’я.
Популярные новости