Зниклого рівнянина знайшли у столиці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Зниклого рівнянина знайшли у столиці Підліток пояснив, що він майже місяць гуляв вулицями Києва.У попередніх випусках програми Патруль ми розповідали про розшук Кухарчука Дмитра Андрійовича, 1998 року народження. Востаннє хлопця бачили 15 січня цього року. Десятого лютого підлітка знайшли у столиці. Хлопець був небагатослівним. Правоохоронцям пояснив, що поїхав у Київ на екскурсію. Мовляв, на Євромайдані не був, але де проживав майже місяць не повідомив. Наразі Дмитро Кухарчук перебуває за місцем свого проживання.

11 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Допоможіть знайти підлітка!

Співробітники Рівненського МВ УМВС в Рівненській області встановлюють місцезнаходження рівнянина Кухарчука Дмитра Андрійовича, 1998 року народження. Востаннє хлопця бачили 15 січня 2014 року.

Асфіксія: 13-річний хлопчик вкоротив собі віку на Рівненщині

У Сарненському районі 13-річного хлопчика знайшли в петлі. Тіло підлітка першими побачили мати і бабуся.

Допоможіть знайти зниклого рівненчанина

Співробітники Корецького райвідділу міліції встановлюють місцезнаходження жителя села Залізниця Корецького району Шубіна Сергія Валерійовича, 1989 року народження.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.

У столиці знайшли зниклого рівнянина

Про розшук Віктора Деркача ми повідомляли у листопаді місяці. Чоловік ще 13 червня пішов до магазину, який знаходиться на вулиці Київській, вийшов з нього і зник.
Популярные новости