Юні театрали, танцюристи й музиканти показали справжнє мистецтво

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Усі вони – гуртківці підліткових клубів. А вийти зі своїми номерами на гостинну сцена другої музшколи юним артистам допомогло управління у справах сім'ї, молоді та спорту, що традиційно організувало міський огляд-конкурс художньої самодіяльності.

– Це звіт роботи підліткових клубів, які ведуть роботу у художньо-естетичних напрямках, за весь навчальний рік, – розповіла кореспондентові головний спеціаліст відділу управління сім’ї, молоді та спорту Алла Осьмак. – На сцену вийшли юні артисти, а в залі їхні друзі, гуртківці, які мають інші захоплення. Найбільша конкуренція, як ми й очікували, була поміж театралами: сильні гуртки, цікаві постановки, талановиті діти. Вік виконавців різний – від шести до сімнадцяти років, репертуар складний, серйозний.

Журі далось нелегко визначити кращих. У літературно-драматичному жанрі перемогу здобули вихованці підліткового клубу «Молодіжний центр», серед хореографічних колективів – клуб «Мрія», серед музичних колективів – «Росинка».

Сергій СНІСАРЕНКО
13 мая 2016 /
Источник: 7d.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

«Перлинка» назбирала валізу призів у Закарпатті

Зразковий ансамбль танцю «Перлинка» приїхав нещодавно з Ужгороду із цілою валізою дипломів і призів.

У Рівному є клуб, де дітям дарують крила

Кожну ракету проводжали в небо десятки пар очей – дитячих і дорослих. Вони здіймалися одна по одній, і залишали на блакиті рівні білі смуги. Можливо, ці перші стежинки в небі виведуть когось із них

Міська влада нагородила переможців міський олімпіад

Серед учасників міських спартакіад визначили сім команд-переможців. Сьогодні їх нагородили кубками та призами.

Акцію "Великоднє дерево" проведуть завтра школярі Рівного

Завтра у четвер 17 квітня о 13.00 год. учні випускних класів, вихованці художноьої школи та підліткових клубів Рівного проведуть у центральній частині міста акцію «Великоднє дерево».

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости