ГО “Єдність” навчить безкоштовно рівнянок бути успішними бізнесвумен

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Громадська організація «Рівненська федерація малого і середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні запрошує усіх бажаючих жінок взяти участь у серії семінарів присвячених розвитку підприємництва: «Як українській жінці стати лідером в бізнесі?»

- Жінки прагнуть працювати самі та надавати роботу іншим. Втім реалізація цього прагнення потребує й певної допомоги з боку органів влади та громадських організацій, - розповітає організатор освітньої програми для жінок Воробей Людмила. – Громадська організація “Єдність” має на меті: покращити здібності та рівень компетенцій жінок в бізнесі, в також проведення конкурсного відбору найкращих соціальних бізнес-проектів серед учасниць заходів проекту. Варто зазначити, що юридична діяльність ГО “Єдність” направлена на підтримку жінок у сфері малого та середнього бізнесу та формування активного середовища для жінок-соціальних підприємниць в м.Рівне та Рівненській області.
Організатор зазначають, що цільовою аудиторією проекту є жінки-власниці малого або середнього бізнесу, які бажають вийти на новий рівень розвитку, представниці неурядових організацій (НУО) та жінки, які бажають започаткувати власний бізнес.

В проекті приймуть участь близько 200 учасниць – жінок.

Низка освітніх семінарів сприяння розвитку підприємництва серед жінок мають сприяти становленню рівних прав та можливостей жінкам і чоловікам при здійснені підприємницької діяльності, адже вони направленні на забезпечення підвищення їх лідерського потенціалу, суспільної активності та розширення економічнмх можливостей жінок-підприємниць.

Протягом семінарів жінки-підприємці матимуть можливість навчатися та спілкуватися з однодумцями, які щодня зустрічаються зі схожими викликами і труднощами. Учасниці будуть ділитися власним досвідом, ідеями та досягненнями у веденні бізнесу. Одна із цілей проекту − створити середовище для стимулювання розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Проект стане однією з цеглинок у побудові власної успішної справи. А ще — дозволить жінкам підприємницям долучитися до неформального кола однодумців, щоб разом шукати найефективніші шляхи розвитку власного бізнесу у рідній країні.

Проект допоможе жінкам-підприємцям повірити у власні сили та зрозуміти, що завжди можна знайти гідну альтернативу. А це — надзвичайно корисне вміння в умовах українського ринку, що залишається досить жорсткими для ведення бізнесу.
Мета проекту:

– збільшення економічних можливостей, посилення лідерських здібностей, соціальної незалежності та забезпечення гідного життя для жінок;

- стимулювати розвиток жіночого підприємництва, розглянути приклади успішних підприємниць, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив.

Формат проекту передбачає 4 практичних модулі по 2 семінари кожен з кращими експертами, по закінченню 4-х модулів буде проведений конкурс на найкращий соціальний бізнес-проект і визначені переможці. Під час модулів учасниці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань, зустрічаються з успішними жінками-підприємцями.

В рамках проекту відбудуться наступні модулі:

Модуль1. «Жінка–лідер в сучасному світі. Розвиток якостей характеру жіночого лідерства»:
Модуль 2. «Досягнення успіху по-жіночому. Як вибудувати пріоритети в житті та визначити цінності для гармонійного розвитку»:
Модуль 3. «Розвиток своєї власної справи. Механізми підбору персоналу та партнерів, розвиток ідеї»:
Модуль 4. «Як зробити бізнес ефективним? Пошук джерел стартового капіталу. Ефективне бізнес-планування та реалізація соціальних бізнес-проектів»:

У результаті проведення данного модуля кожна жінка зможе самостійно скласти бізнес-план власної справи.

По закінченню 4-х модулів проекту буде оголошено про проведення конкурсу на найкращий соціальний бізнес-проект серед учасниць проекту. По закінченню конкурсу буде відібрано 3-х переможців з найкращими функціонуючими соціальними бізнес-проектами.

Усім бажаючим жінкам можна зареєструватися для участі у проекті :

(093) 004-46-04
(097) 405-33-95
(066) 825-51-75
14 марта 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненські підприємці налагоджували контакти з польськими колегами

Останні тижні квітня 2015 року в Центрі сприяння бізнесу відзначились насиченими бізнесовими заходами. На прохання підприємців, власників бізнесу та керівників підприємств команда проекту

Рівненщина отримає півмільйона доларів США на розвиток

У Рівненській області стартувала ІІІ-тя фаза Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тристоронню партнерську Угоду про офіційний її початок підписали в облдержадміністрації.

Діалог між владою та бізнесом налагоджується

Днями, в рамках реалізації проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», в приміщенні Центру сприяння бізнесу, відбулася спільна нарада представників бізнесу

Бізнес для рівняну Польщі: чтого очікувати?

У Рівному, центр сприяння бізнесу на численні прохання рівненських підприємців проводитиме семінар на тему «Особливості започаткування та ведення бізнесу в Польщі».

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів
Популярные новости