Новости Ровно / Общество / Проблемну «Золоту підкову» можуть добудувати вже в цьому році

Проблемну «Золоту підкову» можуть добудувати вже в цьому році

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні в залі засідань Рівненського міськвиконкому зібралися представники влади, забудовник та інвестори житлового комплексу «Золота підкова» аби спільними зусиллями вирішити проблемні питання з добудовою багатоповерхівки, щоб рівняни, які вклали кошти у це будівництво, змогли заселитися у свої квартири.

За словами начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігора Мічуди вся проблема сьогодні лише в діях декількох осіб, які називають себе ініціативною групою власників квартир у «Золотій підкові», хоча деякі з них взагалі не мають жодного відношення до даного об’єкту.

– Скоріше за все це проплачені люди. Основна їхня мета – нагнітання ситуації навколо цього довгобуду, і якби не їхні дії то справа вже давно могла би рушити з мертвої точки. Адже є люди, які готові придбати квартири в цьому будинку, і таким чином дати можливість забудовнику завершити всі будівельні роботи. Однак, коли вони постійно бачать в місцевій пресі негативні замовні матеріали про цей житловий комплекс, то звичайно ж бажання вкладати у це кошти, в них швидко зникає, – зазначив Ігор Мічуда.

Підтвердив слова про реальну можливість добудови найближчим часом і заступник рівненського міського голови Руслан Шевчук.

– Всі експертизи, які були проведені щодо цього об’єкту підтверджують те, що він перебуває в хорошому технічному стані, конструкції не пошкоджені. Якщо вдасться продати декілька квартир, то вже найближчим часом перші дві секції можна буде здати до експлуатації, –- наголосив заступник міського голови.

Представник забудовника, фірми «СхідноЄвропейський будівельний альянс» Сергій Полоцький повідомив, що вже через два місяці щасливі власники квартир у четвертому та п'ятому підїздах зможуть заселитися у власні квартири. Але це при умові, якщо продадуть ті п’ять трьохкімнатних квартир, що залишилися.

Під час зустрічі присутні інвестори, що придбали в житловому комплексі квартири вирішиди зібрати підписи під листом на підтримку добудови будинку, і запевнили, що вони задоволені своїм будинком, та хочуть якнайшвидше до нього вселитися.
26 февраля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

96 відсотків квартир Рівного не будуть оподатковуватись

Депутати міської ради проголосували за те, аби не оподатковувати квартири площею до 70 квадратних метрів. За таку пільгу проголосували 30 депутатів із 40 присутніх на сесії міських обранців.

У Рівному обіцяють до кінця року здати три під’їзди «Золотої підкови»

Як повідомлялося раніше, будівництво житлового комплексу «Золота підкова» на вулиці Соборній, 283, розпочалося ще у 2006 році, а в 2008-му роботи на об’єкті, на жаль, припинили.

На Рівненщині Міноборони закупило 33 квартири для військовослужбовців

На Рівненщині, у місті Костопіль, відбулося вручення оглядових ордерів та ключів на постійне та службове житло родинам 26 військовослужбовців. Ще сім квартир зарезервовані для сімей загиблих

Військовослужбовець відмовився від житла

Зокрема, від 6-кімнатної квартири у будинку №30 на вулиці Черняка у Рівному.

Хто розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави?

Наразі рівненська прокуратура не може встановити суб`єкта господарювання, який розпочав незаконе будівництво на Пагорбі Слави.