У Рівному з’явиться Сад історій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Тепер рівняни зможуть висадити власне дерево до важливих дат – одруження, річниці, ювілею, народження дитини, Дня незалежності, Дня міста тощо.

Експертна комісія групи компаній «РЕНОМЕ» визначила переможця конкурсу грантів. Цього разу ініціативи для участі в ньому надіслали аж тринадцять організацій Рівного. Перемогу здобув проект – «Сад історій» від громадської ініціативи, співзасновники якої Вікторія Власюк і Марічка Сидорук – активістки ГО «Яскраво», Інна Белаш та Оксана Майборода – активістки ГО «Екоклуб».

В основі концепції громадської ініціативи – озеленення рідного міста, до якого зможе долучитися кожен. Відтак, жителі Рівного не просто робитимуть своє місто зеленішим, а й братимуть активну участь плануванні і створенні спільного комфортного простору.

Нагадаємо, що ключовою метою конкурсу грантів від «РЕНОМЕ» є створення сприятливих умов для позитивних змін у нашому місті, згуртування громад та підвищення громадської свідомості.

Всього за два роки існування ініціативи від «РЕНОМЕ» у Рівному було оформлено стіни у відділенні онкогематології РОДЛ, проведено фольклорно-етнографічні експедиції ЕКЦ «Веснянка», облаштувано кімнати відпочинку у міській дитячій лікарні, встановлено workout-майданчик у парку «Лебединка», засновано навчальний молодіжний проект «Rivne Skills Hub» та багато іншого.
09 февраля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному з’явився «Сад історій»

Рівненські природоохоронці та громадські активісти започаткували нову ініціативу: висадку дерев до пам’ятних та романтичних дат у житті рівнян.

Завтра відбудеться «круглий стіл» щодо соцзахисту інвалідів

2 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбудеться «круглий стіл». Представники влади, а також громадських організацій обговорюватимуть шляхи вирішення проблем інвалідів.

Рівняни активно долучаються до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні»

Рівняни підтримують сортування і роздільний збір сміття у місті. Долучаються мешканці обласного центру й до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні», який організувала компанія «Санком-Рівне».

Автостоянку на вул. 16-го липня вже почали розмальовувати

На огорожі безкоштовної парковки, ініціатором створення якої був міський голова Рівного Володимир Хомко, з’явився перший малюнок. На ньому зображений пам’ятник «Загблим за Україну», будівля міської

Рівненська молодь об'єдналася у "Молодіжний громадський сектор"

27 березня 2014 року у стінах Національного університету водного господарства та природокористування, відбулась перша робоча зустріч “Молодіжного громадського сектору”.
Популярные новости