Новости Ровно / Общество / Рівненська служба зайнятості розширює кордони

Рівненська служба зайнятості розширює кордони

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Днями на запрошення директора Рівненського обласного центру зайнятості Івана Ткачука прибула делегація з міста-побратима Рівного Пйотркува Трибунальського на чолі з головою громадської організації «Гілка оливи» Гражиною Мушвіц. Громадські організації в Польщі – це потужний місток між владою та суспільством, саме вони є своєрідним «ключем від інвестицій» у різних сферах економіки. До того ж, «Гілка оливи» давно співпрацює з Рівним і вже втілила ряд спільних проектів.

За круглим столом відбулася ділова розмова із фахівцями центру зайнятості та польськими гостями. «Ми могли б навчати людей тим спеціальностям, які необхідні на теренах Європи, зокрема в Польщі. Сподіваюся, що недовго чекати на ті часи, коли матимемо відкриті кордони і для того, щоб бути готовими до цього, ми влаштували таку зустріч», - розповів директор Рівненської обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Головна мета приїзду польської делегації – взаємодопомога та обмін досвідом. Поляки прагнуть, перш за все, поділитися своїм досвідом та допомогти українцям реалізувати себе як в своїй державі, так і на території Польщі.

«Співпраця з Рівненським обласним центром зайнятості насправді дуже корисна для обох сторін. - каже Гражина Мушвіц. - Адже роботодавці зможуть підбирати безробітних тут, а ми зможемо допомогти їм у Польщі: з документами та офіційним працевлаштуванням. Ми не знаємо, скільки українців сьогодні працюють у Польщі нелегально. А це неабияки ризики. Натомість, офіційна праця дасть можливість людям повірити в себе: окрім зарплати, вони матимуть соціальний пакет і привезуть в Україну досвід та знання.»

Польські гості ознайомилися з роботою Рівненського міського центру зайнятості, Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, його навчально-виробничим комплексом. І були вражені побаченим. «Ніде в Польщі такого високооснащеного центру підготовки я не бачила» - не стримувала позитивних емоцій секретар ради повіту староства Повітового Пауліна Дзядчук.

У складі делегації до Рівного прибули і члени товариства, які мають власний бізнес і готові забезпечувати жителів Рівного роботою - керівники польських фірм Яцек Павельчик та Славомір Антощук. «В нас на підприємстві вже працює 10 українців. Хочу наголосити, що працюють легально. - розповідає Я.Павельчик. - Я дуже задоволений такими робочими. Адже вони відповідальні, працелюбні і жодних проблем з ними не виникає. Приїхавши сюди, сподіваюся, налагодити контакти, щоб в майбутньому далі надавати роботу вашим співвітчизникам, адже так вони зможуть отримати хорошу роботу, заробіток і допомагати своїм родинам.»

Іван Ткачук та Гражина Мушвіц підписали угоду про співпрацю та висловили один одному найкращі побажання зі сподіваннями на довгу та плідну співпрацю. Як зазначив Іван Ткачук: «Можливість спілкування з іншими державами - це найкращий спосіб побудови демократичної країни і зміцнення її позицій у світі.»
03 февраля 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівнеазот знову набирає працівників

ПАТ «Рівнеазот» спільно з фахівцями міського центру зайнятості підбирає кваліфікованих спеціалістів для роботи на проммайданчику.

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру

За пошуком роботи до центрів зайнятості Рівненщини звернулося півтисячі пер ...

Аби отримати роботу, до центрів зайнятості Рівненщині звернулося 494 осіб, котрі переміщуються з Криму та районів проведення АТО. За словами фахівців обласного центру зайнятості, роботу допомогли

На Рівненщині працевлаштовують переселенців з АРК та сходу України

Станом на 6 жовтня 2014 року у центри зайнятості Рівненської області за сприянням у працевлаштуванні звернулися 307 громадян України, які прибули з тимчасово окупованих територій та місць проведення

27-ма школа знайшла партнерів у Польщі

Секретар Рівнеради Андрій Грещук 18–21 вересня перебував на чолі невеличкої делегації рівненських педагогів у Польщі для налагодження партнерства між Рівненською ЗОШ № 27 та гімназією гміни
Популярные новости