Новости Ровно / Общество / За харчування дітей в квасилівському садочку батьки платитимуть більше

За харчування дітей в квасилівському садочку батьки платитимуть більше

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
До 20 гривень в день збільшили розмір коштів, виділених на харчування кожної дитини в Квасилівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок). Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету Квасилівської селищної ради під час засідання, що відбулося у вівторок, 26 січня.

Відтепер харчування дітей в дитячому садочку селища на 60 відсотків здійснюватиметься за рахунок батьків (12 гривень в день), і ще 40 відсотків забезпечуватимуть коштом селищного бюджету.

Збільшення вартості харчування для батьків підтримали усі члени виконкому, окрім голови громадської організації «Новий Квасилів» Павла Дутка. Пан Павло пропонував альтернативний варіант – 18 гривень в день при фінансуванні 50 на 50.

– Квасилівський дитячий садок має державну форму власності, – каже Павло Дутко, – але, разом з тим, влада усе більше перекладає фінансування з селищного бюджету на плечі батьків. Так бути не повинно, тому я запропонував альтернативний варіант рішення, згідно з яким за харчування порівну платили б батьки та влада. На жаль, його не підтримали. Тож тепер залишається тільки слідкувати, чи покращиться раціон харчування дітей в садочку після підвищення плати.

Прес-служба громадської організації «Новий Квасилів»
28 января 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський бюджет-2016 полегшив долю батькам дошкільнят

Цього року в Рівному вперше профінансують додаткові освітні послуги.

Бюджет 2016 – що нового?

11 січня відбулося об’єднане засідання бюджетної та комісії з розвитку місцевого самоврядування. На порядку денному лише одне запитання – бюджет 2016.

З нового року харчі в дитсадках подорожчають

Нове розпорядження міського голови «Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах» видане 9 листопада 2015 року.

Громадські активісти ідуть на вибори, щоб змінити квасилів

Рішення позмагатися за посаду селищного голови та депутатів Квасилівської селищної ради під час місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня цього року прийняли на своєму засіданні правління члени

Квасилівчани виступили проти захмарних тарифів на тепло

Засіданню чергової сесії Рівненської районної ради, яке відбулося сьогодні, 3 жовтня, передував пікет, влаштований мешканцями Квасилова, що вимагали від районних депутатів не голосувати за збільшення
Популярные новости