Новости Ровно / Общество / Міському голові заколядував хор з багатодітної родини

Міському голові заколядував хор з багатодітної родини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Це вже традиція: родина Біруків з усіма дітьми приходить заспівати-заколядувати до міського голови у перший робочий день після Різдва. А Володимир Хомко завжди чекає на них і наперед готує малим Бірукам солодкі подарунки.

Так сталося й сьогодні. Узагалі в родині Біруків шістнадцять діток: восьмеро власних і стільки ж ще прийомних. Але в різдвяному сімейному хорі співало під електропіано «лише» тринадцятеро: п’ятеро дівчаток і вісім хлопців. А ще ­– багатодітна мама-вихователька Оксана Бірук.

Оскільки тато-вихователь Олександр Бірук у хорі участі не брав, ми запитали в нього, як Різдво проходить веселіше – в родині, де дітей багато, от як у них, чи в звичній усім маленькій.

– Звичайно ж, у великій, хоча і більше клопотів у передсвяткові дні, – всміхається щасливий батько.

– Бажаю, щоб у цьому році був мир і злагода в вашій великій сім’ї, і щоб рік був щасливий для всіх нас і для України, – побажав своїм численним гостям Володимир Євгенович.

Солодкі подарунки мер власноруч роздав усім. Дитячі очі засвітилися радісними вогниками. Адже, погодьтеся, малечі треба дуже небагато, щоб почуватися щасливими: уважні люблячі батьки, родина. А як ще і цукерки, і Різдво, то й поготів!
Сергій СНІСАРЕНКО
11 января 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненського пенсіонера привітали зі сторіччям

Сто років виповнилося Григорію Олександровичу Яковуку, уродженцю мальовничого села Літин, що на Волині. Іменинник зовсім не показує на свій вік: підтягнутий, усміхнений, моложавий. У чому секрет,

Діти переселенців із Сходу України та Криму на Різдво отримають подарунки

838 дітей-переселенців, що зараз перебувають на Рівненщині, отримають різдвяні подарунки із Німеччини та Ірландії. Окрім цукерок, діти отримають засоби гігієни – зубні пасти, мило, шампуні.

Багатодітній родині допоможуть узаконити добудову їхнього будинку

- У понеділок в мене на прийомі була багатодітна сім’я, яка окрім своїх дітей всиновила ще трьох. Зокрема, в батьків виникли проблеми з узаконенням добудованого другого поверху їхнього житлового

Здійснилася мрія маленького рівнянина Романа Крикливого

Ще один учасник проекту Добро на Різдво отримав омріяний подарунок. Нагадаємо, 19 грудня у Рівному розпочалася благодійна акція, яку ініціював рівненський палац дітей та молоді за підтримки

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих