Міському голові заколядував хор з багатодітної родини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Це вже традиція: родина Біруків з усіма дітьми приходить заспівати-заколядувати до міського голови у перший робочий день після Різдва. А Володимир Хомко завжди чекає на них і наперед готує малим Бірукам солодкі подарунки.

Так сталося й сьогодні. Узагалі в родині Біруків шістнадцять діток: восьмеро власних і стільки ж ще прийомних. Але в різдвяному сімейному хорі співало під електропіано «лише» тринадцятеро: п’ятеро дівчаток і вісім хлопців. А ще ­– багатодітна мама-вихователька Оксана Бірук.

Оскільки тато-вихователь Олександр Бірук у хорі участі не брав, ми запитали в нього, як Різдво проходить веселіше – в родині, де дітей багато, от як у них, чи в звичній усім маленькій.

– Звичайно ж, у великій, хоча і більше клопотів у передсвяткові дні, – всміхається щасливий батько.

– Бажаю, щоб у цьому році був мир і злагода в вашій великій сім’ї, і щоб рік був щасливий для всіх нас і для України, – побажав своїм численним гостям Володимир Євгенович.

Солодкі подарунки мер власноруч роздав усім. Дитячі очі засвітилися радісними вогниками. Адже, погодьтеся, малечі треба дуже небагато, щоб почуватися щасливими: уважні люблячі батьки, родина. А як ще і цукерки, і Різдво, то й поготів!
Сергій СНІСАРЕНКО
11 января 2016 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненського пенсіонера привітали зі сторіччям

Сто років виповнилося Григорію Олександровичу Яковуку, уродженцю мальовничого села Літин, що на Волині. Іменинник зовсім не показує на свій вік: підтягнутий, усміхнений, моложавий. У чому секрет,

Діти переселенців із Сходу України та Криму на Різдво отримають подарунки

838 дітей-переселенців, що зараз перебувають на Рівненщині, отримають різдвяні подарунки із Німеччини та Ірландії. Окрім цукерок, діти отримають засоби гігієни – зубні пасти, мило, шампуні.

Багатодітній родині допоможуть узаконити добудову їхнього будинку

- У понеділок в мене на прийомі була багатодітна сім’я, яка окрім своїх дітей всиновила ще трьох. Зокрема, в батьків виникли проблеми з узаконенням добудованого другого поверху їхнього житлового

Здійснилася мрія маленького рівнянина Романа Крикливого

Ще один учасник проекту Добро на Різдво отримав омріяний подарунок. Нагадаємо, 19 грудня у Рівному розпочалася благодійна акція, яку ініціював рівненський палац дітей та молоді за підтримки

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих