Новости Ровно / Общество / Рівнянам показали урбаністичний шарм проектів Володимира Шолудька

Рівнянам показали урбаністичний шарм проектів Володимира Шолудька

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Найкраща виставкова зала міста уся – майже до стелі – завішана проектами будинків. Це – виставка, яку підготував до свого ювілею заслужений архітектор України, лауреат державної премії Володимир Шолудько: «Провінційна архітектура. Архітектура. Живопис. Графіка».

Є впізнавані масштабні комплекси, от хоч та сама Острозька академія, чи торговельно-розважальний центр «Чайка». І унікальні, двадцять років тому майже вже збудовані спортивні комплекси – масштабний «недобуд» на вулиці Бандери і ДЮСШ, що стала замість того гуртовим ринком… Але з планшетів архітектора на нас дивиться краса, закінчена гармонія в будівельній партитурі. Котеджі та міні-готелі, яких із притаманним йому вишуканим смаком Микола Володимирович теж створив немало, вже мають і чимало «клонів» – «під Шолудька». Архітектурна виставка вражає своєю урочистістю, масштабом. Прикро те, що наші архітектори так рідко пропонують власні експозиції.

Почесні гості і колеги – Сергій Семенець, головний архітектор Рівного, Микола Пасічник – друг і колега ювіляра, та ще кілька десятків тих людей, завдяки чиїм проектам Рівне стало Рівним, наговорили Володимирові Шолудьку «професійних» компліментів і побажали нових звершень.

– А от який проект вам, авторові, став найближчим і найдорожчим? – спитав у ювіляра наш кореспондент.

– Роботи ці мені як рідні діти: і милі, й рівні всі, – сказав схвильований від дружніх слів і сяйва софітів Микола Володимирович. – Хотілося створити образи й домашній шарм провінціальної – у кращому із значень цього слова – архітектури ХХІ століття. А з планів – от би нам реалізувати одну з колективних праць: проект із реконструкції міського стадіону «Авангард». Й утілити в Рівному проекти, подібних до яких іще ніде немає в Україні.

Усім відомий вислів, що архітектура відображує матеріальний і духовний стан суспільства. То в Рівному вона повинна бути рівненською. І добре, що ми вчимося цінувати її найкращі імена.
26 ноября 2015 /
Источник: Сергій СНІСАРЕНКО
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова Володимир Хомко привітав молодих людей Рівного

Під час традиційної (напередодні свята Молоді) зустрічі міського голови Рівного Володимира Хомка з представниками молоді міста мер вручив успішним молодим людям, чиї праця і досягнення вже стали

Міський голова привітав із 90-річчям голову братства УПА Василя Кирилюка

міський голова Рівного Володимир Хомко разом із представниками управління соціального захисту завітав в гості до ветерана Національно-визвольних змагань й голови Рівненської обласної організації

Як у Рівному відзначатимуть День незалежності України

Програма заходів з відзначення у м.Рівному 23-ї річниці незалежності України.

Неповторні образи вагітних матусь показали рівнянам

Вагітність нині в моді, цю істину доводять організатори та учасники проекту "Пузата мама".

У Рівному "прийомні діти" Хитрого показали на що здатні

Рівне може стати столицею фотомистецтва. Це вкотре довели учні відомого в країні митця Едуарда Хитрого. У фотоклубі Час відкрилася нова виставка із роботами його вихованців. А вони показали
Популярные новости