Новости Ровно / Общество / «Перлинка» назбирала валізу призів у Закарпатті

«Перлинка» назбирала валізу призів у Закарпатті

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Зразковий ансамбль танцю «Перлинка» приїхав нещодавно з Ужгороду із цілою валізою дипломів і призів.

Маленькі танцюристи з Рівного показували свою майстерність відразу в двох тамтешніх фестивалях. На освітянський фест-проект «ПаДіЮн-Євроданс-2015» «Перлинку» запросили через те, що у зразковому ансамблі танцює дуже багато учнів НВК № 2. Й танцюють добре: рівняни вибороли друге місце у віковій номінації учасників до 10 років. А танцювали всім відомий в Рівному «Ой, морозе, морозець…».

«Перлинка» дуже швидко звиклася до Ужгородського ритму, настрою й повітря. То в фестивалі «Яскрава країна Закарпаття-2015» рівняни зайняли два перших місця – серед дітей до 9-ти та до 12-ти років.

– Але найголовніше з того, що діти привезли додому – це, навіть, і не перемоги, а незабутні враження від фестивалю й від спілкування з однолітками з усієї України, – розповіла нашому кореспондентові керівник творчого обєднання «Полісяночка», до якого входить і ансамбль «Перлинка» Євгенія Жемчугова. – Діти гуляли і ходили на екскурсії казковим Ужгородом і гірським Мукачевом, відвідали, мабуть, усі цікаві пам’ятки. Тому і танцювали з вогником і задоволенням. Журі дало високі бали й позитивні відгуки про рівненську «Перлинку». Й керівники тих колективів, із якими довелось виходити на сцену в Ужгороді, відзначили й чудову підготовку виконавців, і гарну балетмейстерську роботу. Усім дуже сподобалися наші поліські костюми, то діти цим пишались особливо.
Сергій СНІСАРЕНКО
23 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Танцюристи з Рівненського району – переможці міжнародного фестивалю

Дитячий ансамбль сучасного танцю «Зіронька» будинку культури села Біла Криниця взяв участь у міжнародному фестивалі – конкурсі «Зірковий парад». Захід проходив з 30 жовтня по 1 листопада у Львові.

Діти зі східних областей відвідали цирк Шапіто «Вогні Києва»

27 вересня рятувальники Держслужби з НС вже традиційно запросили дітей з багатодітних родин, які тимчасово проживають у Рівному, на виставу до цирку Шапіто «Вогні Києва».

Фестиваль краси і талантів "Перлинка Рівного" обрав своїх переможниць

Фінал фестивалю "Перлинка Рівного" визначив переможниць і здивував неповторністю. Цьогоріч темою фестивалю організатори обрали гасло "Моя квітуча Україна". Учасниці віком від 5 до 15 років розкрили

У Рівному обиратимуть "Перлинку-2014"

Патріотичним, жовто-блакитним та по-справжньому особливим обіцяють зробити організатори фінал цьогорічого обласного фестивалю краси і талантів "Перлинка Рівного". Юні красуні вже познайомилися,

Рівненські актори-ляльководи отримали нові нагороди

Нещодавно колектив театру побував на другому міжнародному фестивалі "Лялькі над Нёманом" , який відбувався у місті Гродно , що в Білорусі.