Новости Ровно / Общество / Хто обкрадає рівненських пенсіонерів?

Хто обкрадає рівненських пенсіонерів?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Пенсії громадянам України виплачуються за територіальним принципом. Останнім часом забезпечення виплати пенсій рівненським пенсіонерам вимагає від Пенсійного фонду надзусиль.

А все через те, що кількість недобросовісних платників до системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування серед підприємств міста збільшується в рази. Через бездіяльність керівництва деяких підприємств та організацій, Пенсійний фонд міста недоотримав понад 41 млн грн.

Найбільшими боржниками на цей час є підприємства-гіганти радянської доби – ПАТ Рівненський завод «Газотрон», ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод», ДП «СУ-39», ВАТ «ЦСК» та ВАТ «РЗТА», що заборгували Пенсійному фонду більш як 33,7 млн грн., або 82,2% від загальної суми заборгованих коштів.

Станом на 1 жовтня на примусовому виконанні в державній виконавчій службі перебувають документи на суму понад 22 млн грн.

Серед боржників є і фізичні особи-підприємці. Частка їх боргу становить 3,6 млн грн.

Більшість боржників не розуміють, що несплата обов’язкових платежів приводить до негативних наслідків. Найголовніше ж, що і вони самі, і їх працівники не матимуть повноцінної пенсії і втратять надію на захист держави в майбутньому.

Олександр ЯСКОВЕЦЬ,
начальник юридичного відділу управління Пенсійного фонду в місті Рівне
13 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Одним пенсіонерам пенсію раз у раз підвищують, а інших ігнорують

Пенсійний фонд визнав дискримінацію найбідніших пенсіонерів

Усім пенсіонерам Рівненщини перерахували гроші за листопад

Завершено фінансування пенсій за листопад. На особові рахунки пенсіонерів Рівненщини перераховано більше 451 мільйона гривень. Це 100 відсотків місячної потреби листопада.

Представники підприємств пояснювали, чому заборгували працівникам

Минулого тижня відбулося чергове засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат,

Пенсію платять не всім працюючим пенсіонерам

Законодавство передбачає, що працюючі пенсіонери мають право на перерахунок пенсій через кожні два роки. Цей перерахунок здійснюється з першого числа місяця, у якому пенсіонер звернувся за

Пенсії за липень на Рівненщині виплатили майже на 50%

Станом на 11 липня 2014 року виплату пенсій та грошової допомоги профінансовано на 215,88 млн. грн. або 48,9 відсотка місячної потреби липня цього року. Пенсії виплачуються у терміни, визначені
Популярные новости