Новости Ровно / Общество / Рівненських немовлят почали реєструвати прямо в пологовому

Рівненських немовлят почали реєструвати прямо в пологовому

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Завдяки впровадженню пілотного проекту реєстрації новонароджених у Рівненському обласному перинатальному центрі вже видають свідоцтва про народження малюків. Незабаром, запевняють у Рівненській ОДА, новий сервіс для батьків розповсюдиться на всі пологові будинки Рівненщини.

Основні переваги нової послуги – батькам не потрібно стояти у чергах та брати додаткові довідки. Але разом з тим доведеться швидше вибирати імена для своїх донечків та синочків.

Новий сервіс Мін’юсту презентували у Рівненському обласному перинатальному центрі за участю заступника Міністра юстиції Гії Гецадзе, голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова та начальника обласного управління юстиції Іванни Смачило минулої п’ятниці. Того дня посадовці привітали молодих батьків та вручили свідоцтва восьми родинам, які перші скористалися новим сервісом. На цей час кількість виписаних свідоцтв у Рівненському перинатальному не збільшилося.
Неля ЗАБОЛОТНА
03 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівненському обласному центрі психічного здоров’я населення встановлюють ...

260 тисяч гривень держсубвенції спрямують у Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення на реконструкцію котельні. Ці кошти, зокрема, витратять на встановлення додаткових твердопаливних

Понад сто вихованців обласного ліцею отримали почесне звання «ліцеїста»

У Рівненському обласному ліцеї відбулась урочиста церемонія посвяти десятикласників у ліцеїсти.

Рівненських хірургів навчали, як лікувати поранених

Минулої п’ятниці у Рівненському обласному лікувально-діагностичному центрі зібралися хірурги з усієї області, щоб прослухати лекцію начальника кафедри військової хірургії Української

Поранених бійців із зони АТО із Рівненщини привезли у місцевий госпіталь

За словами голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, нині у госпіталі в обласному центрі перебуває семеро поранених наших земляеків.

Розваги для дітей і батьків пропонували у Рівненському ПДМ

Утретє зібрали давніх та нових друзів у рівненському палаці дітей та молоді. День розчулення - свято для наймолодших рівнян та їх батьків.
Популярные новости