Новости Ровно / Общество / Сьогодні в оселі рівнян повертається гаряча вода

Сьогодні в оселі рівнян повертається гаряча вода

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про заплановане на перше жовтня відновлення гарячого водопостачання ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомило своїх споживачів ще позавчора.

Водночас адміністрація підприємства звернулася до рівнян із проханням перевірити крани гарячої води та закрити їх, щоб під час відновлення подачі гарячої води не допустити нераціонального водоспоживання та можливого підтоплення себе і своїх сусідів. Крім того, колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» звернувся до споживачів, які мають борги, з проханням терміново їх сплатити, щоб товариство мало можливість своєчасно і в повному обсязі розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

Разом з тим, Рівнетеплоенерго рекомендує рівнянам не зволікати з оформленням субсидій на житлово-комунальні послуги.

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– З огляду на те що наше теплопостачальне підприємство не має поточних боргів за газ, нам вдалося домовитися з газовиками про подачу газу на котельні вже з 1 жовтня. Отже, з цього дня ми зможемо відновити гаряче водопостачання для споживачів усіх районів міста.
Лариса САДОВА
01 октября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному припиняється подача гарячої води для населення

Таке рішення зумовлене критичною ситуацією, яка склалася в Україні із закупівлею газу. Тож у зв’язку з категоричною вимогою Уряду „Рівнетеплоенерго”, не зважаючи на те, що підприємство – в трійці

Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованог ...

Про норми споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Обіцяна гаряча вода з'явилася 15 липня не у всіх помешканнях рівнян

Так, за повідомленням диспетчерської служби Рівнетеплоенерго, сьогодні запрацювало 14 котелень, котрі обслуговують лише частину міста та Клевань.

Гаряча вода стане майже утричі дорожчою

Рівняни за один кубометр віддаватимуть понад 30 гривень, бо платитимуть теплопостачальному підприємству не лише за підігрів води, а й за саму воду

З 1 липня рівнянам доведеться звикати до нових тарифів на опалення та гаряч ...

Для населення “Рівнетеплоенерго” встановили нові тарифи.