Новости Ровно / Общество / У Рівному є клуб, де дітям дарують крила

У Рівному є клуб, де дітям дарують крила

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Кожну ракету проводжали в небо десятки пар очей – дитячих і дорослих. Вони здіймалися одна по одній, і залишали на блакиті рівні білі смуги. Можливо, ці перші стежинки в небі виведуть когось із них на зоряні шляхи.

Про підлітковий клуб «Омега» – його учасників і вихованців – розповідати можна безкінечно. Та цікавіше подивитися. І навіть не на те, як школярі майструють і запускають у небо моделі літаків, планерів і ракет. Побачити, як світяться при цьому очі в дітей і підлітків, – ось через що завітали до клубу минулого четверга міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник у гуманітарній сфері Галина Кульчинська й начальник управління в справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук. Вони у цьому – одному з найкращих у Рівному підліткових клубів – не вперше.

– Я тут уже четвертий рік, побудував вже шість радіокерованих моделей. Простіших, на гумовому моторі, які літають вільно, вже не порахую, – розповів гостям уже досвідчений 14-річний вихованець клубу Роман Якобчук. Він мешкає в іншому районі міста, та їздить на заняття клубу залюбки: вважає, що захоплення того вартує.

Допомагав здіймати в небо дітям «безпілотники» керівник гуртка авіа- та ракетомоделювання Володимир Скороход.

– У технічні гуртки клубу «Омега» постійно ходять понад півтори сотні вихованців, – підрахував він приблизно на наше прохання кількість рівненських майбутніх Корольових і Антонових. – Діти самі обирають, чи будуватимуть моделі для спортивних змагань, чи в них будуть хобі-моделі, для дозвілля. Приходять в «Омегу» з мріями побудувати радіокеровану модель, навчитися літати, набрати професійності й перемагати на змаганнях в Україні й за кордоном. Наш вихованець Олександр Пономарьов виступав у складі збірної в чемпіонатах Європи, став володарем Кубку світу. Досягнень не перелічити, лише з матеріалами сутужно. Та мер узявся нам допомогти.

У Рівному 17 підліткових клубів. Їх спрямування дуже різні – від авіамодельного конструювання, плетіння з бісеру до вдосконалення знань іноземних мов та літератури і мистецтва. Що їх об’єднує? Вони дають можливість нашим дітям (у тому числі й тим, чиї батьки не можуть заплатити за приватні школи та майстер-класи) можливість розвиватися, підкорювати нові для себе горизонти. До слова, завдяки перевиконанню бюджету цього року, міська влада виділяє додаткові кошти на потреби всіх підліткових клубів обласного центру. Погодьтеся: на що ж їх витратити, як не на дитячі мрії?
17 сентября 2015 /
Источник: Сергій СНІСАРЕНКО
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному відбувся благодійний ярмарок «Героям слава»

13 грудня, на cвято Андрія, у Рівному відбувся благодійний ярмарок «Героям слава».

Із Днем знань учнів рівненської школи № 2 привітав Володимир Хомко

50 років тому він прийшов у перший клас цієї школи.

Молоді конструктори з Рівного перемогли у змаганнях із судномодельного спор ...

У Рівному підбили підсумки  відкритих обласних змагань учнівської молодої з судно модельного спорту (моделі 600 мм). Вони  тривали упродовж двох днів 7 та 8 липня у дитячо-юнацькій спортивній школі

Акцію "Великоднє дерево" проведуть завтра школярі Рівного

Завтра у четвер 17 квітня о 13.00 год. учні випускних класів, вихованці художноьої школи та підліткових клубів Рівного проведуть у центральній частині міста акцію «Великоднє дерево».

У Рівному читали реп на ювілейному концерті-вечірці

Соціальні проблеми, найкращі людські якості та звісно, кохання. Про це співають, або радше - читають рівненські репери. Вечірку з нагоди невеликого ювілею реп-клубу при Рівненському палаці дітей та
Популярные новости